Zapomniane hasło!

w dziale Opera
bowserbasketball napisał(a):

Zapomniałem hasła do mojej skrzynki pocztowej, a bardzo mi zależy na odzyskaniu tego konta. Niestey, nie mam pojęcia jaki jest e-mail związany z tym kontem. Czy jest możliwość aby w jakiś sposób odzyskać moje zapasowe konto? Jak ktoś mógłby pomóc, podesłał bym nazwę na PM.

Ryszard napisał(a):

A trochę więcej szczegółow?
Gdzie masz tą skrzynkę - czyli co jest po znaku @?
Jak się logowałeś - przez stronę internetową i zapisałeś w Operze hasło?

bowserbasketball napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

A trochę więcej szczegółow?
Gdzie masz tą skrzynkę - czyli co jest po znaku @?
Jak się logowałeś - przez stronę internetową i zapisałeś w Operze hasło?Praktycznie szczegółów to za dużo nie ma, ale słyszałem że nazwy kont wygasają po jakimś czasie, prawda? Czyli jest to jakoś możliwe żeby gdybym nie logował się na moje konto przez 3-6 miesięcy mógłbym przejąć tą nazwę z powrotem?
Logowałem się przez stronę internetową, ale hasła nie zapisałem. Po znaku @ jest myopera.com

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by bowserbasketball:

Czyli jest to jakoś możliwe żeby gdybym nie logował się na moje konto przez 3-6 miesięcy mógłbym przejąć tą nazwę z powrotem?

Nie, konta na My Opera nie są automatycznie usuwane.

Jedyny sposób na odzyskanie dostępu do konta, to ta strona: https://my.opera.com/community/login/lost-password/ Nie ma innej możliwości zweryfikowania tego, czy to rzeczywiście Ty jesteś właścicielem konta. Czyli po pierwsze: musisz znać nazwę konta, a po drugie: musisz mieć dostęp do skrzynki pocztowej na którą zakładałeś konto na My Opera.