phpBB, appalachia

w dziale Strony WWW w Operze
danadam napisał(a):

Witam!

Wie ktoś może, czy takie coś jak poniżej:

screenshot
(albo na żywo: http://forum.go.net.pl/viewtopic.php?t=56&start=210 )

to wina ogólnie phpBB, czy tylko tej skórki Appalachia? Z tego co zuważyłem, to w każdym poście nie jest domykany tag <table> i taki jest rezultat. O dziwo w Operze 8.54 wyświetlało się poprawnie (chociaż może to właśnie teraz wyświetla się poprawnie bigsmile )

Zaufany napisał(a):

Strona się nie waliduje. Konqueror 3.5.2 ma podobny problem, co nowa Opera. Czyli to nie wygląda na problem Opery.

danadam napisał(a):

Originally posted by Big_Z:

Czyli to nie wygląda na problem Opery.Wiem, że to nie jej wina. Wystarczy sobie przejrzeć źródło strony i policzyć ile razy występuje otwarcie tagu <table> a ile zamknięcie (podpowiem: ilość zamknięć = ilość otwarć - ilość postów). Jestem natomiast ciekawy czy ktoś wie czy to kwestia wersji phpBB czy może tej konkretnej "skórki". No i jeśli ktoś wie, czemu to było dobrze wyświetlane w Operze 8.54 to też chętnie bym się dowiedział :-)

Zaufany napisał(a):

Sprawdziłem kilka, innych skórek i błąd pojawia się też w nich. (Musiałem się zalogować...) Wygląda to więc na błąd tej starej modyfikacji phpBB. A dawna Opera wyświetlała to prawdopodobnie dobrze, bo jej obsługa błędów składni HTML działała inaczej. Pewnie dostosowali ją tak, aby więcej stron wyświetlało się zgodnie z intencjami twórców.