opera a internet off line - pomocy?

w dziale Opera
godel napisał(a):

Wiem, ze do sciagania stron www dobrze nadaje sie np. program teleport pro, jednak on sciaga wszystko co sie da z danego serweru, generujac miliony plikow itd. a ja np. chce sciagnac tylko 1 artykuł ktory jest na dwoch stronach www (odnosnik do drugiej strony jest na pierwszej stronie). Teraz mam problem - jak sciagam te dwie strony za pomoca ctr+s (zapisz w jednym pliku), albo (zapisz z obrazkami) to oczywiscie sciagne te dwa pliki, jednak TEN ODNOSNIK NIE BEDZIE DZIAŁAŁ, zatem czy jest jakis sposób ściągania (np. za pomoca jakiegos programu, wtyczki itp.) aby tak ściągnąć te dwie strony aby link ze strony 1 (kierujacy) na stron 2 DZIAŁAŁ i jednoczesnie aby nie ściągać mnustwo niepotrzebnych plikow?

Xeophyte napisał(a):

Ja bym chcial wiedziec jak to sie robi Operą. Przychodzi mi do glowy na razie tylko zapisywanie oddzielnie kazdej strony i zmiana nazw plikow.
Hmm na pewno bylo to juz omawiane na forum.

nowotny napisał(a):

Originally posted by godel:

Wiem, ze do sciagania stron www dobrze nadaje sie np. program teleport pro, jednak on sciaga wszystko co sie da z danego serweru, generujac miliony plikow


Nie, jeśli się go odpowiednio skonfiguruje... założę się że można mu podać adres strony i kazać ściąnąć tylko 1 poziom wgłąb pomijając przy tym obrazki, pliki wideo itd...

godel napisał(a):

Tak, ale to nie jest takie proste. Np. jak artykuł jest na 5 stron i każda strona ma odnośnik do następnej (oprócz ostatniej), wóczas aby ściągnąć AUTOMATYCZNIE cały artykuł trzeba nastawić pobieranie "w głąb" na 5 a to już mnustwo zbędnych plików.

Mi się marzy coś w rodzaju, tego jak działa robienie makr w oficie, że nastawiam "play" i on nagrywa te wszystkie strony na które wchodzę, a potem robie "stop". Fakt, że to nie jest zupełnie automatycznie ale na pewno bardziej dogodne niż ctr+s i z niedziałającymi linkami.

Ponadto teleport pro nie byłby taki zły, gdyby KURCZE kompresował to co nagrywa do jednego pliku...... tak czy siak, jak ktoś ma w tej kwesti jakąś uwagę zachęcam do jej umieszczenia.

Pozdrawiam!