To przez Opere ;[ !!

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
htrtx napisał(a):

Czy wy tez tak macie ze jesli przewijacie jakąs strone z duzą ilosćią animacji, ale nie koniecznie, to przycina wam winampa..:/ ? zdaza tez to sie zawsze! jesli wejdziemy na dosć długą strone (np długi wątek na forum) i zaczniemy ją zaznaczac wiersz po wierszu az do samego konca.. Tez to macie, opera 9.01 build
8552 ?? w operze 8.5x nie bylo tego efektu.. z resztą w zadnej wczeseniejszej od niej wersji tak sie nie działo... nadałem takze wyższy priorytet winampowi ale i tak to samo sie dzieje..:/ Wyłączałęm takze animacje.. nie pomogło.

WoofeR napisał(a):

Nie potwierdzam - czy masz zintegrowaną kartę muzyczną? (spróbuj znaleźć nowsze sterowniki, zupgraduj również sterowniki od karty graficznej).

htrtx napisał(a):

Karty nie są zintegrowane. choc troszke stare ale do tej pory nie mialem z nimi zadnych roblemów sterowniki jak na takie zabytki są najnowsze wink
karta muz to FM801 a graficz to S3 pro savage 8MB...komp: PIII733 384MB 160 GB HDD..
Ale tak jak napisałem wczesniej nie mialem zadnych problemów z Operą na tym kompie..az do Opery 9.0; z resztą na zadnej innej aplikacji tak sie nie dzieje jedynie na Operze. Gdy odpalam Opere 8.52 wszystko w porządku.

Raistlin napisał(a):

sprawdz latency time dla sieciowki i karty dzwiekowej

htrtx napisał(a):

dzieki wszystkim za odpowiedzi smile problem sie rozwiązał zainstalowałem bete 9.02 i jest ok smile czyli wina opery byla..