Opera zjada ciasteczka localhostu

w dziale Opera
eXtremo napisał(a):

Im dłużej używam wersji 9, tym bardziej dochodzę do wniosku, że to jednak jest wina Opery, a nie zorzy polarnych albo plam na słońcu.

O co chodzi? Mam ci ja postawiony na komputerze serwer apache do testowania skryptów na localhoście. Wszystko OK, gdyby nie to, że od czasu przesiadki na wersję 9 Opery stwierdziłem, że ktoś mi podpyla ciasteczka. I to w nie jednej spiżarni (a.k.a. skrypcie) - ale przeróżnych. Przykład?

Znany PhpMyAdmin ostatnimi czasy zmodyfikował sobie skórkę waląc fonty wielkości 16px czy tam ilu, dlatego poszperałem w internecie, znalazłem fajną skórkę, która jedzie na 10px. Jednak co jakiś czas (różnie: raz tego samego dnia, innym razem dopiero po kilku dniach) wraca mi skórka domyślna. Inspekcja w spiżarni potwierdza, że ciastko znika.

Mój serwis: ciastek całkiem dużo i znów co pewien czas (patrz wyżej) stwierdzam, że znikają mi ciastka autologowania, a dzisiaj zniknęły jeszcze wszystkie pozostałe (np. głosów ankiety, ciastka kontrolnego sesji), mimo że mają czas wygaśnięcia za kilka miesięcy dopiero (a ciastko kontrolne chyba nawet do 2010 roku :P).

Śmiem twierdzić, że to nie wina skryptów. Mam phpMyAdmina na serwerze www i tam pamięta mi skórkę. Mam ten serwis w sieci - i też nie stwierdzam obecności łasucha ciastkowego. Ścieżki też dobrze ustawione, bo "zarządzacz" (a.k.a. menedżer) ciastek pokazuje mi ścieżki prawidłowe, a i skrypty przecież dobrze odczytują.

Soł, łutafak?

eXtremo napisał(a):

I nic? Nikt się nie spotkał z czymś takim?