Opera i nie dzialajace obrazki

w dziale Opera
Venom_PL napisał(a):

Witam

Chodzi tu gownie o wyswietlanie strony www.bushtorrent.com ktora w IE wyglada normalnie natomiast w operz€ same puste miejsca na obrazki. Co smieszni€jsze to na innym kompie to stronka w operz€ przy identycznych ustawi€niach dziala normalnie (bez proxy i java 5.06 5.07 zainstalowane flash takz€)

Druga sprawa to moz€ ktos wi€ cz€mu blokuj€ mi si€ klawiatura i przestawiaja klawisz€ (po nacisnieciu z zmi€nia si€ uklad klawiszy np "e" zmi€nia si€ w "€". Czy to wina klawiatury? Mozna to jakos t€mu zaradzic (juz ja rozkr€cal€m i poprawial€m tasm€i przecieralem z kurzu)

andol napisał(a):

Sprawdź, czy masz włączoną właściwą opcję w Widok > Obrazki.

Venom_PL napisał(a):

Tak mam wlaczon€

szyk napisał(a):

Originally posted by Venom_PL:

Chodzi tu gownie o wyswietlanie strony www.bushtorrent.com ktora w IE wyglada normalnie natomiast w operz€ same puste miejsca na obrazki.


Jak to wygląda? Może użyłeś opcji "Zablokuj zawartość"? Jeśli nie, to jak będzie na Operze zianstalowanej w nowym katalogu (czyt. - może firewall blokuje ich wyświetlanie)?

Originally posted by Venom_PL:

Druga sprawa


http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=951719

Venom_PL napisał(a):

Hmmm teraz tojuz nie rozumiem

Dzisiaj stronka laduj€ si€ normalni€ mimo iz nic ni€ zrobilem (IE ladowal zawsze dobrz€ stronk€)

A.D. 2

Gdyby to bylo tak prost€ jak zmiana jezyka czykodu to juz dawo sam bym tozrobil ake szczegol w tym z€ na inn€j klawiaturze to nie wystepuje. tak samo na innym kompie ta klawa sypie takimi samymi bledami