Chciałbyś zwiedzić Anglię?

w dziale Aplikacje dla Opery
grafio napisał(a):

Zacząć możesz od ściągnięcia widżeta Big Ben wink

Jest to wierna replika bodaj najsłynniejszej na świecie wieży zegarowej, oczywiście z działającym zegarem (w zasadzie jest to po prostu kolejny zegarek wink, trzema skórkami: realistyczną i dwoma "rysunkowymi" i autentycznym dźwiękiem dzwonu co godzinę - dźwięk jest domyślnie wyłączony, żeby nikogo nie przestraszyć scared Dźwięk niestety zadziała tylko jeśli rozpakuje się plik pobranego widżeta i zainstaluje go ręcznie (otwierając plik config.xml w Operze).

Widżet prezentuje się świetnie nad większością stron ze stałą szerokością, jest taki majestatyczny wink

Jest to ulepszona wersja 2.0. Jeśli ktoś ma wersję z poniedziałku, zalecam aktualizację, bo po prostu wygląda dużo lepiej smile Zużywa też bardzo mało zasobów komputera w porównaniu z innymi zegarkami up

Tak, to jest reklama (mam nadzieję, że nie łamię regulaminu wink) i proszę o ściąganie smile ...i krytyczne komentarze coffee

quiris napisał(a):

Originally posted by grafio:

Dźwięk niestety zadziała tylko jeśli rozpakuje się plik pobranego widżeta i zainstaluje go ręcznie (otwierając plik config.xml w Operze).


Czy to jest ograniczenie technologii, czy błąd w Operze?

grafio napisał(a):

To chyba błąd w Operze. Dźwięk jest dodany przy pomocy obiektu Audio (Web Applications 1.0). Działa to na stronach internetowych i w rozpakowanych widżetach. Po spakowaniu widżeta już nie. Nie wiem jakie ograniczenie technologii mogłoby tu stać na przeszkodzie.

quiris napisał(a):

To trzeba by to zgłosić do http://bugs.opera.com/wizard/ A może już to zrobiłeś? smile

grafio napisał(a):

No to zgłosiłem - błąd nr. 226224.

quiris napisał(a):

Originally posted by grafio:

No to zgłosiłem - błąd nr. 226224.


Super smile Dzięki.