em.bankier.pl - nie działa opcja "odświeżaj co ..."

w dziale Strony WWW w Operze
userr napisał(a):

Witam,
na żadnej ze stron serwisu http://em.bankier.pl, strona nie ładuje mi się do końca. Ładowamie zatrzymuje mi się na przedostatnim elemencie strony - patrz rys. e033.gif- i (prawdopodobnie w konsekwencji) nie działa mi opcja automatycznego odświeżania tej strony "odświeżaj co..." .
Czy u was jest tak samo ? I czy znacie ew. sposób na rozwiązanie tego problemu ?

Pozdro
Userr
(Opera 9.01)

JaDo napisał(a):

Stronka wczytuje się z prędkością światła, "Odświeżaj co..." działa bez zarzutu.

W załączniku widać hit.bankier.pl, z czymś takim moja Opera się nie łączy. Sprawdzałem nawiązane połączenia w firewallu.

Chyba, że to chodzi o http://arbo.hit.gemius.pl (na dole po lewej jest namiar na to arbo). Spróbuj to bloknąć w urlfilter.ini, chociaż bez tej blokady, stronka wczytywała mi się równie szybko.

To ->http://ad2.pl.mediainter.net , też można bloknąć.

Ryszard napisał(a):

Nie potwierdzam.
Np. strona http://em.bankier.pl/market/waluty/profile/SKK.html załadowała się OK i zadziałało na niej ustawienie "operowego" automatycznego odświeżania. Natomiast http://em.bankier.pl/market/tech/wig20.html zgodnie z obietnicą zawartą w treści Poniższy wykres jest automatycznie aktualizowany co minutę. - bez ustawiania w Operze czegokolwiek.
Może wszystko jest OK bo jest niedziela i ruch na tej stronie niewielki?
Z http://my.opera.com/userr/homes/files/e033.gif wynika, że nie załadował się jeden obrazek z adresu hit.bankier.pl - podejrzewam, że chodzi o obrazek "do statystyki". W źródle strony nie widzę takiego adresu, a mają statystyki z "Gemius" - może nie tylko Ty miałeś problem z ich statystykami i zmienili?
Gdyby jednak pojawił się taki diabełek to można:
Narzędzia - Zaawansowane - Zablokowana zawartość i tam po [Dodaj] wpisać przytykający adres z gwiazdką na końcu. W tym przypadku byłoby to [/code]http://hit.bankier.pl/*
Można też rozważyć wpisanie http://*hit.* wink


[dodane]
widzę, że ktoś był szybszy sad

userr napisał(a):

Dzięki za pomoc - Zablokowanie http://hit.bankier.pl/* oraz pozostałych zadziałało smile

A tak na marginesie, to informacje o blokowanych stronach zapisują mi się w pliku filter.ini ( pliku urlfilter.ini nie widzę ).

Pozdro
userr