Wyłączenie okienka "Witaj w Operze"

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
rrutkows napisał(a):

Witam!
Jeśli proces Opery zostanie zabity, to przy następnym uruchomieniu pojawia się okienko "Witaj w Operze". Co trzeba ustawić, żeby Opera w takim przypadku automatycznie kontynuowała poprzednią sesję?

archetwist napisał(a):

Originally posted by rrutkows:

Co trzeba ustawić, żeby Opera w takim przypadku automatycznie kontynuowała poprzednią sesję?


Nic, nie da się. Wyobraź sobie sytuację, w której wywalenie się Opery powodowałby jakiś złośliwy skrypt znajdujący się na jednej z zapisanych w poprzedniej sesji stron.

woj-tek napisał(a):

Co za problem? :> Czasami tak mam i żeby nie tracić stron 'na potem' i tak muszę przywrócić poprzednią sesje... Wystarczy się sprężyć i wyłączyć niechcianą strone ;]

archetwist napisał(a):

Originally posted by lwiczek:

Co za problem? :>


Żadnego. Po prostu napisałem czemu to działa tak, jak działa.

woj-tek napisał(a):

Byloby milo, zeby to 'umilajace' zachowanie wylaczyc, i tyle wink

rrutkows napisał(a):

Znalazłem i wyłączyłem opcję "Show Problem Dialog" i to jest to, o co mi chodziło. W razie problemów z jakąś stroną można skasować/wyedytować autosave.win.

woj-tek napisał(a):

Dzieki, przydało się smile

kane1981 napisał(a):

Originally posted by rrutkows:

Znalazłem i wyłączyłem opcję "Show Problem Dialog" i to jest to, o co mi chodziło. W razie problemów z jakąś stroną można skasować/wyedytować autosave.win.Hmm ja to też odznaczyłem, ale nadal po nieprawidłowym zamknięciu wyskakuje mi okienko "Witaj w operze" :/ A denerwuje mnie to o tyle, iż u mnie każde zamknięcie Windowsa przy otwartej operze powoduje "nieprawidłowe zamknięcie".

daroc napisał(a):

Swoją drogą czy da się zmusić Windowsa XP, żeby starał się poprawnie zamykać programy przed zamknięciem systemu? Często programy nie zapamiętują swoich ustawień, gdy nie wyłączy się ich przed zamknięciem Windowsa...