Opera Next 12.10 build 1633 z 23 października 2012

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
Emdek napisał(a):

Desktop


Core


Wpis na blogu.

Pobieranie
Windows 32 bit / Windows 64 bit
Mac 32 bit / Mac 64 bit
Linux/FreeBSD

webcm napisał(a):

Jest już nowsza wersja. Forum się sypie, wiadomości znikają, ale może już ustabilizowali sytuację. Oto moja lista błędów:

1. Opera wysiada przy słabym sygnale WiFi. Udało się wejść na Google, ale przy próbie wejścia na inne strony wywala błąd o przerwanych negocjacjach z serwerem. Każda kolejna próba uruchomienia Opery kończy się wywrotką. Odpalam Firefoksa - żadnego problemu, wszystko hula! W końcu udało się uruchomić Operę, używając opcji "uruchom ze stroną szybkiego wybierania", co spowodowało odświeżenie miniatur. Może to był błąd tylko w wersji 1627.

2. Firefox szybciej wczytuje strony niż Opera. Firefox błyskawicznie załaduje całą stronę, a Opera wlecze się. Kiedyś była bezkonkurencyjna, dopóki czegoś nie skopali! Podejrzewam, że część plików wylatuje z cache i przeglądarka musi ściągnąć je ponownie. Może sprawdza wszystkie pliki, czy są aktualne? Jeśli to wina obsługi protokołów to może lepiej podglądnąć, jak sobie radzi z tym konkurencja?

3. Ctrl + 1 otwiera panel wyszukiwania zamiast strony nr 1 szybkiego wybierania i tak jest nadal.

4. Wszystkie błędy, których Opera Software nie chce naprawić, a zgłosiłem je dawno temu.

5. Przewijanie Facebooka tnie nawet na mocnym sprzęcie.

6. Wyszukiwanie w historii dalej kuleje, np. wpiszcie "desktopteam", nie znajdzie, dopiero gdy otworzycie stronę, wpisując początek: my.opera...

zabcia1 napisał(a):

Dopiszę mój błąd. Brak polskich liter na części stron np. strona logowania mbank.pl