gryonline.wp.pl - gamedesire

w dziale Strony WWW w Operze
IGI2 napisał(a):

gryonline.wp.pl w Operze!

Zamiast tego pomysłu z instalowanie FF i pobieraniem wtyczek, daje wam do pobrania wtyczki aby mozna było grać w Operze...

Aby można było to zrobić, należy wypakować pliki z archiwum *.rar do twojego katalogu z wtyczkami, domyślnie jest to - "C:\Program Files\Opera\program\plugins". Nawet jeśli wyjdą nowe wersji tych gier, to oczywiście można je zaktualizować, ale da się również grać na starych wersjach i w niczym to nie przeszkadza, a nawet jeśli wyjdą nowsze wersje, to zmienią nazwę jednego przycisku i już oznaczają kolejną wersją, z czasem dodam tu kolejne gry i będe aktualizował te co już są, inni jeśli chcą również mogą je dodawać. Według mnie jest to o wiele lepszy pomysł niż instalacja FF i pobieranie przez niego wtyczek następnie dodawanie jego katalogu z wtyczkami do Opery. Ale należy pamiętac o jednym w ustawieniach dla tej witryny (gryonline.wp.pl) należy ustawić maskowanie jako Mozilla. To już chyba wszystko a poniżej do pobrania najpopularniejsze gry na wp.pl


Plik do ściągnięcia ze strony http://igi2.webd.pl/opera/EDIT:
To dla tych, którzy nie mają FF. A nie pisałem tego w tamtym temacie bo mozna by go przypiąć tutaj.

JaDo napisał(a):

Mahjong działa bigsmile . A wydawało mi się kiedyś, że z samymi plugami nie ruszy, tam się jeszcze instalował jakiś folder z plikami w Program Files.

IGI2 napisał(a):

Kiedyś tak było smile

JaDo napisał(a):

Originally posted by IGI2:

Kiedyś tak było


Zauważyłem to dopiero chyba po dwóch dniach - jednak tworzy się "po cichu" folder w Program Files pt. GanymedeNet. Czyli, jeśli nastąpi np. jakaś aktualizacja to, również odbędzie się to "chyłkiem".

No ale jeżeli chcę tego używać to, trzeba będzie się z tym oswoić smile .

adas napisał(a):

Chyba pliki znikły wink

Ryszard napisał(a):

Originally posted by adas:

Chyba pliki znikły

Pliki są - http://igi2.webd.pl/opera/ ale nie działają bezpośrednie linki.

adas napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

Pliki są - http://igi2.webd.pl/opera/ ale nie działają bezpośrednie linki.


No to zeedytowałem troszkę głównego posta.

IGI2 napisał(a):

Ok.

Jak jakieś gry nie będą już działać bo nastapi większa aktualizacja, to napiszcie tutaj a ja wrzuce nowsze wersje tych gierek, albo wrzuce inne gierki które byście chcieli.

krzysiek1203 napisał(a):

Mam pytanie, od dawna nie działa mi w Operze wtyczka do gry Okręty (gra w statki) na wp.pl właśnie. Pobieram plik, zapisuję na pulpicie i nie da rady zainstalować. Czy ktoś wie jak pomóc? Użuwam Opery 10.0.

Za wszelką pomoc z góry dziękuję,

Pozdrawiam

JaDo napisał(a):

http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=2779586

http://cached.gamedesire.com/g_bin/pl/navy_2_0_0_33.xpi

http://files.myopera.com/JaDo/files/okrety_gryonline.png - na 10 nie sprawdzałem


dodane:

Ciekawostka (jak dla mnie). Miałem otwartą stronę z grą, wrzuciłem wtyczkę do \plugins i chciałem zrestartować Operę. Zerknąłem na kartę z grą, a tu...działa. bigeyes Wszedłem we wtyczki i Opera ją widzi. Zawsze mi się wydawało, że potrzebny jest restart, obojętnie dla jakiej wtyczki. Hmm... .