Neostrada i Opera9

w dziale Opera
Wektor73 napisał(a):

Witam może ktoś mi pomoże a mianowicie po reinstalce systemu XP korzystam z neostrady zawsze po odpaleniu połączenia internetowego automatycznie ładowała mi się Opera a teraz nie tylko IE zastosowanie jako domyślnej przeglądarki Opery nic nie pomaga.

kozikpl napisał(a):

Witam
Spróbuj tego: menu "Start">"Ustawienia">"Panel sterowania">"Dodaj lub usuń programy" i przejdź na zakładkę "Określ dostęp do programów..." i zaznacz, przy IE (nie pamiętam dokładnie, a nie mogę tego teraz sprawdzić) żeby dostęp do tego programu był zabroniony.

piotrb88 napisał(a):

Rozumiem twój problem, bo sam mam podobny z tym że ja w Ustawieniach Neostrady nie moge wybrać opery tylko IE, ale włanczająć Program Neostrada TP tylko łącze się po czym otwieram Opere i kożystam z Netu .... a tak wogóle to jak tobie udało sie to wcześniej ustawić?

daroc napisał(a):

Originally posted by piotrb88:

a tak wogóle to jak tobie udało sie to wcześniej ustawić?


Jakby wiedział, to pewnie by nie pytał. ;-)
Nie wiem czy dobrze rozumiem. A nie możesz wyłączyć uruchamiania przeglądarki przy starcie neostrady i ręcznie uruchamiać Operę np. z menu?

archetwist napisał(a):

Wydaje mi się, że przyczyną problemu jest program służący do łączenia z Neostradą, ale - z tego co mi wiadomo - jest on niepotrzebny i równie dobrze można się łączyć poprzez "Połączenia sieciowe".

kozikpl napisał(a):

Można się łączyć przez połączenie sieciowe- łącze się tak prawie od początku jak mam neo (2 lata). Zadzwoń na 0800 102 102 i się zapytaj, bo trochę pisania by było wink, jeżeli konsultant nie będzie wiedział to poproś o innego.

Sombria napisał(a):

Originally posted by archetwist:

Wydaje mi się, że przyczyną problemu jest program służący do łączenia z Neostradą, ale - z tego co mi wiadomo - jest on niepotrzebny


Miałam kiedyś Neo i zamiana tego programu na AutoConnecta była naprawdę ogromną ulgą bigsmile

archetwist napisał(a):

Originally posted by Sombria:

Miałam kiedyś Neo


A ja nie miałem nigdy, ale instalowałem znajomemu wink . Pamiętam tyle, że jak tylko zobaczyłem ten wynalazek TP, wyrzuciłem go w cholerę.

Tomek1950 napisał(a):

Tez polecam reczna konfiguracje neostrady lepiej wtedy działa,przyznał to nawet koles z tpsa z infolini o neostradzie ze ten program jest do dupy.Proponuje reczna konfiguracje i program AutoConnect

jdk napisał(a):

Nie bardzo rozumię po co komuś ta aplikacja TP-sy do neostrady. Ręczna konfiguracja jest naprawdę prosta -wystarczy chcieć spróbować i trochę odwagi.

archetwist napisał(a):

Originally posted by jdk:

rozumię


http://so.pwn.pl/lista.php?co=rozumiem