problem z edycją zakładek

w dziale Opera
trylik napisał(a):

mam następujący problem, zapewne jest głupi, ale ... i ja zgłupiałem

otóż:

dodawałem kilkanaście zakładek, ale przez pomyłkę nie umieściłem ich w docelowych folderach, ale w drzewie głównym

teraz chciałem wyedytować zakładki korzystając z "bookmark managera" ale ... nie ma nigdzie zawartości głównego foldera, tj pokazują się tylko podfoldery, nie wiem w co klinkąć

intuicyjnie należałoby klinkąć w najwyższy folder, ale nigdzie czegoś takiego nie widzę

ludzie jeśli wiecie o co chodzi to powiedzcie ciemniakowi jak to zrobić...

pzdr

golew napisał(a):

A czy na pewno te zakładki są w głównym drzewie? Może miałeś jakiś inny folder ostatnio i tam zostały zapisane. Spróbuj może wyszukać je po nazwie lub adresie?

Sombria napisał(a):

Metoda 1: W menedżerze zakładek klikasz Widok->Foldery i zakładki razem
Metoda 2: Dwa razy klikasz tu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e36ef25bf5545cd8.html i przechodzisz piętro wyżej

A właściwie dlaczego nie ma głównego folderu w drzewie?

daroc napisał(a):

Jeśli chodzi o split view, to wystarczy kliknąć w drzewku po lewej w miejsce gdzie nie ma żadnego katalogu (w białe pole). Chyba że mamy tyle folderów, że zajmują one całą wysokość tego okienka. Wtedy tak nie da rady. Rzeczywiście, powinno się coś z tym zrobić, np. zawsze wyświetlać nadrzędny (główny) folder, aby można było w niego swodobnie klikać.

Swoją drogą jeszcze jedna ciekawa rzecz. Jeśli chciałbym obslużyć managera zakładek tylko klawiaturą, to za pomocą kombinacji shift+tab (w widoku split) mogę przechodzić pomiędzy drzewkiem, zakładkami i quicksearchem. Natomiast wciśnięcie taba zawsze powoduje przejście do części z zakładkami.

archetwist napisał(a):

Originally posted by daroc:

Jeśli chciałbym obslużyć managera zakładek tylko klawiaturą, to za pomocą kombinacji shift+tab (w widoku split) mogę przechodzić pomiędzy drzewkiem, zakładkami i quicksearchem. Natomiast wciśnięcie taba zawsze powoduje przejście do części z zakładkami.


Rzeczywiście dziwne.