Akcja: Pomóż innym

w dziale Po godzinach
Brecho napisał(a):

Na pewnym forum widziałem coś takiego i mam nadzieję, że u nas też się to przyjmie:

Wchodzimy na stronę Pajacyk i klikamy w brzuch pajacyka, następnie wchodzimy na Polskie Serce i klikamy w pięciogroszówkę. Tym sposobem każda z tych akcji humanitarnych zawdzięcza nam 5 gr. Zabawa polega na tym, że wypisujemy na forum ile udało się zebrać i zbieramy jak najwięcej (dziennie można kliknąć raz na każdej ze stron). A więc ja napiszę "10gr", następna osoba "20gr", kolejna "30gr" etc.
To tylko 2 kliknięcia, a naprawdę możemy komuś pomóc.

10 gr

PS Dodatkowo, jeśli ktoś ma zmienne IP to może kliknąć kilka razy smile

golew napisał(a):

Pajacyka i polskie serce znamy - patrz choćby mój podpis. Użytkownicy Opery mogą sobie obie strony wstawić do jednej z zapamiętywanych sesji, aby nie zapominać o nich.

Ale nie rozumiem sensu nabijania postów informacją o kolejnych groszach?

Brecho napisał(a):

Nie chodzi tu o nabijanie postow, tylko raczej przypomnienie o potrzebach, dotarcie do jaknajwiekszej liczby uzytkownikow forum przez duza aktywnosc tematu. Nie wierze ze wszyscy codziennie klikaja. dzieki czemus takiemu wielu mogloby zaczac.

woj-tek napisał(a):

Hmm... jak komuś zależy to będzie pamiętał i będzie klikał - mnie akurat denerwuje takie natrętne pokazywanie się danego tematu nie związanego stricte z tematyką forum. Wystarczy już że na forum Konnekta są dwie takie kobyłki-nabijacze postów... Teraz niech w każdym miejscu się pojawią i już w ogóle będzie super. Bez urazy, ale jeżeli coś jest strasznie natrętne to bardziej zniechęca niż zachęca...

Brecho napisał(a):

Akurat posty w po godzinach nie musza byc zwiazane z tamatyka forum...

Ale jesli nie ma chatnych to bez sensu ciagnac temat i chyba zostaje tylko zamknac smile