Gdzie się podział górny panel?

w dziale Opera
metalkac napisał(a):

Opera Screenshot

Oto screen, który zrobiłem dosłownie kilka minut temu. W trakcie jak próbowałem nacisnąć na czerwony krzyżyk zamknięcia opery stało się "to". Na załączonym w linku screenie opisałem zwięźle, ale na temat się dzieje.

Czy ktoś może powiedzieć co się kurde stało?.. Podobno coś z nowym updatem.. choć ten problem dopiero pojawił się u mnie z 15 min temu, a dzisiaj już z 2 godziny siedzę z otwartą przeglądarką..

Pozdrawiam!

Saskatchewan napisał(a):

Nie jesteś pierwszym, któremu się to przydarzyło. Jeśli ktoś wie, co konkretnie jest przyczyną, to i ja chętnie się dowiem. Na obecną chwilę na forum pojawiły się dwa rozwiązania problemu:
http://my.opera.com/community/forums/findpost.pl?id=13368682
http://my.opera.com/community/forums/findpost.pl?id=13358762

Saskatchewan napisał(a):

Po wklejeniu plików na swoje stare miejsce wszystko powinno dzialac. :-/ Opera została zainstalowana w tej samej lokalizacji? (Np. wersja 64bit domyślnie instaluje się w innym katalogu niż 32bit.)

Synchronizacji Opera Link jak rozumiem nie używasz?

metalkac napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź. Zrobiłem wszystko i blada, a nawet pogorszyłem swoją sytuację bo straciłem wszystkie zakładki i swoje osobiste opcje... Skopiowałem wszystko z poprzedniego stanu mojej opery, odinstalowałem ją a następnie zainstalowałem jeszcze raz. Już nie miałem problemu z górnym paskiem, ale za to właśnie wcięło mi wszystko. Wkleiłem wszystkie stare foldery i pliki i nic... nie mam zupełnie niczego, z wyjątkiem nowej opery..

Jest możliwość przywrócenia w jakiś sposób tego?