Brak miejsca do wpisania na stronie

w dziale Strony WWW w Operze
Raster2000 napisał(a):

Witam!
Logując się na stronie https://www.itaktak.pl/iboa/auth dostaję hasło na telefon, a przeglądarka wyświetla następną stronę, na której to hasło należy wpisać. Problem w tym, że na stronie nie ma żadnego okienka, w którym dałoby się cokolwiek wpisać. Mam włączoną obsługę wtyczek, javascript oraz akceptowanie ciasteczek. Wersja Opery to 8.50. Co jeszcze mógłbym zrobić? Może brakuje mi jakiejś wtyczki?

P.s. Odpaliłem tą stronę na IE i wszystko chodzi bez problemu

golew napisał(a):

Może za szybko chciałeś cos wpisać.
Najpierw wpisujesz nr telefonu i erakod, następnie zostaje wysłane na telefon jednorazowe hasło, pojawia się strona z napisem trwa weryfikacja, a następnie pojawia się strona z okienkiem na wpisanie hasła (chwilkę to trwa).
Sprawdzane pod Opera 8.54.

Raster2000 napisał(a):

Hm... No właśnie czekałem całkiem długo i to już po weryfikacji. W IE wyświetla się natychmiast. Zmienię Operę w 8.54 to może coś pomoże.
Dzięki!

Zaufany napisał(a):

A czemu nie zmienisz w 9.01?

Raster2000 napisał(a):

No i zmieniłem... Miałem wcześniej opory po negatywnych komentarzach na forum, ale wygląda na to, że wszystko jest ok. Na stronach Ery mogę już działać bez problemu. Za to nowa wersja Opery wycięła mi sporą część notatek, ale to już jest temat do innego działu.