zaisywanie ściąganych plikow

w dziale Opera
aronia26l napisał(a):

zaktualizowałam opere z 8.54 do 9.01 i zmieniło mi się niestety domyślne miejsce zapisywania ściąganych plików z wybranego przeze mnie na jakieś takie .. C:\Documents and Settings\xxx\Dane aplikacji\Opera\Opera\profile\cache4\\temporary_download\ przy czym w preferencjach folder pobieranych plików wpisany jest taki jaki sama wybrałam. można to zmienić ?
ale chodzi mi tylko o to czy można to zmienić w prosty sposób. za bardzo kombinować nie mogę bo się nie znam i nie chcę jeszcze bardziej sobie zaszkodzić

adux napisał(a):

Wejdz na strone opera:config i wpisz w wyszukiwarke download, i tam masz "temporary download directory".

aronia26l napisał(a):

normalnie teraz już idealnie smile .skąd Wy ludki macie aż taką wiedzę na każdy temat smile ? ja zanim będę mogła tu komukolwiek pomódz nawet w najprostrzej sprawie to chyba z dziesięć lat minie smile .
ps. a takie okienko "Downloaded Overrides File" to jakich plików się tyczy,bo mój angielski niewystarczający. jego zmienić przy okazji nie trzeba?

JaDo napisał(a):

Originally posted by aronia26l:

ps. a takie okienko "Downloaded Overrides File" to jakich plików się tyczy


W tym okienku jest namiar na plik w katalogu \profile - override_downloaded.ini. Wpisy, które się w nim znajdują, określają jak Opera ma się identyfikować na wymienionych stronach. Plik zostanie zaktualizowany, kiedy klikniemy ->Pomoc-> Sprawdź dostępność aktualizacji (instaluje się też browser.js).

aronia26l napisał(a):

to już za skomplikowana odpowiedź smile .to może prościej..kliknąć to Pomoc-> Sprawdź dostępność aktualizacji czy zostawić wszystko tak jak jest ? co zalecane?

JaDo napisał(a):

Originally posted by aronia26l:

co zalecane?


Kliknij.

aronia26l napisał(a):

ok. dziękuję smile