Takie coś, by się przydało...

w dziale Opera
Bregan napisał(a):

Witam,
Czasami ściągam dużo przez wbudowany menedżer pobierania Opery (jakoś mi się nie chce instalować wspomagaczy nafaszerowanych spyware...) Podczas pobierania już kilka razy zamiast w zakladke kliknąłem na "Pobierz ponownie" no i kilkaset megowy plik szedl się czesać... sad Chodzi mi o to, zeby przy kliknęciu "Pobierz ponownie" wyskakiwal komunikat "Czy naprawdę chcesz pobrać ponownie ten plik"?
Tak samo przy usuwaniu za pomocą przycisku "DELETE" taki sam komunikat potwierdzajacy smile
Kiedys mialem zapuszczone kupe sciagania, przyszedl 3 letni kuzyn, zaczal walic w klawiature no i tak sie stalo ze wszystko co sie sciagalo pooszlo smile Bo przytrzynal paluszek dluzej na DEL smile)))
Jesli to nie problem, to moglby ktos zglosic to na ang. forum?

Pozdrawiam smile

Zajec napisał(a):

Opera ma generalnie gdzieś swój menadżer pobierania :-| Było pełno rzeczy na wish-liście w stosunku do niego, ale bez efektu.

M-Z napisał(a):

Originally posted by Zajec:

Opera ma generalnie gdzieś swój menadżer pobierania :-| Było pełno rzeczy na wish-liście w stosunku do niego, ale bez efektu.


Myślę, że Opera konkuruje tu nie z płatnymi menedżerami pobierania typu Getright i Flashget, a z menedżerami z innych przeglądarek. Nie dziwię im się, że nie tracą czasu programistów na implementowanie zbyt zaawansowanej funkcjonalności. O ile wiem i tak mają przewagę nad konkurencją w tym punkcie, jako że IE w ogóle nie ma menedżera pobierania, a FF nie obsługuje wznawiania po zamknięciu przeglądarki.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by Bregan:

jakoś mi się nie chce instalować wspomagaczy nafaszerowanych spyware...

To zainstaluj "czysty" http://www.testopery.terramail.pl/integra.html