Android - Opera Mobile - problemy z powiększaniem stron

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
tomek80 napisał(a):

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z moją Operą Mobile na tablecie. Są strony, na których ,po podwójnym kliknięciu na stronę powiększa się a są takie na których takie powiększenie nie działa. Myślę, ze to wina twórców stron internetowych. Czy jest możliwość zmuszenia Opery do powięksania zawartości wszystkich stron?

Pozdrawiam

Ryszard napisał(a):

Originally posted by tomek80:

Czy jest możliwość zmuszenia Opery do powięksania zawartości wszystkich stron?


Zmusić się nie da, ale jak pogłaszczesz - dwoma palcami od środka ekranu do brzegów jakbyś rozszerzał/rozciągał to może się uda.

tomek80 napisał(a):

Originally posted by izaak-goldstein:

Może jakiś przykład strony, która nie chce się powiększać?Przykładem niech będzie strona m.rmf24.pl. Na tej stronie litery są tak małe, że bez powiększenia nie ma siły, aby cokolwiek zobaczyć.

tomek80 napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

Originally posted by tomek80:


Zmusić się nie da, ale jak pogłaszczesz - dwoma palcami od środka ekranu do brzegów jakbyś rozszerzał/rozciągał to może się uda.No właśnie chodzi o to że jej nie głaskać :-). W przeglądarce chrome wystarczy że dwa razy kliknę i strona sie powiększa sama.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by tomek80:

No właśnie chodzi o to że jej nie głaskać :-). W przeglądarce chrome wystarczy że dwa razy kliknę i strona sie powiększa sama.

To używaj przeglądarki chrome i po problemie wink
Jakoś nigdy się nie zastanawiałem dlaczego niektóre strony nie powiększają się po dwustuku. Jak się strona tak nie powiększa to ją rozciągam.