Powrót do starego wyglądu youtube.com

w dziale Strony WWW w Operze
olesio napisał(a):

Cześc. Dawno nie pisałem. Ale jak wiecie od chyba około połowy grudnia mamy postępujące zmiany na YouTube w wyglądzie. Niestety mi nowy design w ogóle nie odpowiada. Googlowałem, jednak żaden ze sposobów z ciasteczkami, wpisywane w konsoli Opera Dragonfly ani podane user css'y mi nie działały. Dlatego pytam, czy jest jakaś możliwość aby uzyskać wygląd YouTube z przed zmian? Bez takich oczo drażniących czerwonych elementów i idiotycznego umieszczenia tytułu filmiku pod samym filmikiem. Jeżeli takie pytanie już było to proszę o link, bo szukałem dla haseł z youtube i nie znalazłem. Z góry dziękuję ze wszelkie działające css'y/userjs'y czy inne metody, które pozwolą skutecznie wrócić do starego wyglądu YouTube'a. Albo chociaż wymusić jakoś zmiany. Może ktoś z Was zna dobry sposób.

Xeophyte napisał(a):

Nie wiem czy się da przywrócić stary wygląd ale spróbuj pobawić się z rozszerzeniem ExtendTube. Można dzięki niemu modyfikować wygląd poprzez zmianę kolorów elementów, dodawać własne style css, akcje JS i ma wiele innych przydatnych opcji. Ja sobie zrobiłem np tak aczkolwiek nie stosuję jeszcze żadnych styli czy skryptów:

coshoo napisał(a):

Mnie również nowy wygląd irytuje i poszukiwałem rozwiązania. Do niedawna używałem pewnego skryptu który chociaż trochę upodabniał do starego wyglądu ale niestety po jakiejś aktualizacji YouTuba przestał działać prawidłowo. Teraz używam skryptu CSS który przynajmniej centruje stronę:
http://wklej.org/id/930146/

Medium napisał(a):

Skleiłam mój styl z używanym przez Ciebie, bo centrowania plejera nie umiałam zapisać i coś fajnego wyszło:
YouTube.css

olesio napisał(a):

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Pokombibuję z tym ExtendYoutbue. Jednak mam praktycznie zerową wiedzę na temat CSSów. Styl przygotowany przez @Medium nie bardzo mi pasuje. Wybacz. Ja dla YouTube, w starej wersji używałem tylko takiego stylu, do irytowało mnie ostrzeżenie o nieustawionym języku mimo jego ustawienia. A wolę jak mi się pokazuje ilośc wyświetleń w stylu na przykład 1,234,567.

#default-language-box { display: none !important; }

Mam na koniec pytanie do znawców CSS. Mnie osobiście w najnowszym wyglądzie najbardziej irytuje to, że tytuł video jest pod samym materiałem, a nie jak to było wcześniej - nad. Według mnie to kompetny idiota - developer musiał myśleć, że taki wygląd będzie trendy czy jakiś chociaż ciutke fajny nie dając jednocześnie zmiany tego jako opcji ustawień. Czy dało by się css'em jakoś sensowne przenieśc tytuł filmiku nad player, żeby to wyglądało jak w starym wyglądzie YouTube? Dziękuję z góry za podpowiedzi i przykłądowe css. Pozdrawiam.