Pogwarki o zabarwieniu politycznym (Split: Opera vs Google)

w dziale Po godzinach
IGI2 napisał(a):

A to moje zdanie:

To nie wina Opery, bo ona stara się byc najnowocześniejszą i najbardziej wydajną przeglądarką świata (a przy tym i tak wciska do obsługi jakieś syfy - niestandartowe rozwiązania) a natomiast Google ciągle bierze technologie ze śmietnika Microsoftu... A teraz kiedy Google "skumał" się z Firefox'em, będzie celowo parł do tego aby Opera była nie kompatybilna, a co do tego "skumania"... Google robie rózne paseczki, wtyczki itp. dla FF i nawet płatne reklamy za jedno pobranie (i zainstalowanie) FF przez kogos 1 USD (a nie jakies tam groszowe sprawy!!)


-------- OFFTOP
"Takie moja małe fobie markowe:-D"

Ja nawet jestem takim mini maniakiem róznych marek, chodzi mi o to, że np. lubie pewne marki w róznych dziedzinach ponad życie bigsmile - np. marka telefonów - Sony Ericsson, procesory - AMD, portal internetowy - Onet.pl, operator sieci komórkowych - Plus GSM, i jeszcze tak nawet Google... ale tu się pojawia konflikt moich ulubionych marek, bo Orange (a ja nienawidze Orange, a nienawidze bo skumało się z TP S.A. - którego też nie lubie) współpracuje z TVN'em (którego lubie bigsmile), drugi konflikt - to Opera i Google, obie lubie (jednak Opere bardzije :-D), a WP.pl i Interi nie lubie bo Interia współpracuje z Polastem, które nie lubie i WP.pl tez częściowo współpracuje z Polsatem i Interią... a TP S.A. nie lubie bo to taki beznadziejny monopolista jak Microsoft

woj-tek napisał(a):

SOT: a czy wp.pl nie nalezy do TP? :>

archetwist napisał(a):

Originally posted by IGI2:

WP.pl i Interi nie lubie bo Interia współpracuje z PolastemA Onet i TVN współpracują z Kwaśniewskimi.

IGI2 napisał(a):

Originally posted by archetwist:

A Onet i TVN współpracują z Kwaśniewskimi.A to mi nie przeszkadza p , lepszy Kwaśniewski niż Kaczyński :-D

adas napisał(a):

Originally posted by IGI2:

A to mi nie przeszkadza , lepszy Kwaśniewski niż Kaczyński :-D


Aleście odfrunęli od tematu... p

nunio napisał(a):

Originally posted by adas:

Aleście odfrunęli od tematu... pFakt. Kaczynscy na 100% nie uzywaja Opery. alien Niestety nie moge powiedziec, skad to wiem, ale zapewniam Was, ze nadejdzie czas, w ktorym bedzie mozna to ujawnic. Zarowno to, jak i caly ogrom innych tajemnic, ktore znam, ale ktorymi niestety nie moge sie na razie podzielic. bigsmile

archetwist napisał(a):

Originally posted by IGI2:

Originally posted by archetwist:

A Onet i TVN współpracują z Kwaśniewskimi.


A to mi nie przeszkadza p


Urocze.

janbar napisał(a):

A jak i w jakich dziedzinach wspolracuja, Pane Archetwist? ;] Czy to moze taki tylko pour nonsensowy wtret? wink

Pozdrawiam,

janbar.smile)

archetwist napisał(a):

Originally posted by janbar:

A jak i w jakich dziedzinach wspolracuja, Pane Archetwist? ;] Czy to moze taki tylko pour nonsensowy wtret? wink


Ola tańczy (TVN), Jola uczy jak się ubierać (TVN Style), a dla Ola też mieli jakąś propozycję. Niestety nie pamiętam jaką i na którym kanale - może prowadzenie wiadomości na TVN 24. Nie zapominajmy jeszcze o gościnnych występach w "Rozmowach w toku". Taka promocja chyba nie jest bezinteresowna. Jeśli się mylę - chętnie zgłoszę swoją rodzinę do promowania. Zadowolę się nawet paroma występami w "Rozmowach" - mogę rozmawiać o ciuchach i stylu.

Medium napisał(a):

Originally posted by nunio:

Niestety nie moge powiedziec, skad to wiem, ale zapewniam Was, ze nadejdzie czas, w ktorym bedzie mozna to ujawnic. Zarowno to, jak i caly ogrom innych tajemnic, ktore znam, ale ktorymi niestety nie moge sie na razie podzielic.


To raczej normalne, że szczegółów o elicie rządzącej raczej się publicznie nie ujawnia, jeśli się w jakiś sposób jest związanym.
Dziwi mnie tylko, że o tym mówisz, jakbyś jednak podzielić się chciał... smile
Wiesz nunio, są tajemnice, które lepiej zabrać ze sobą do grobu, mimo, że czasem mocno ciążą.
Nie znaczy to, że jestem związana, bynajmniej. Mogę śmiało napisać, że ten polityczny okres jest wg mnie poniżej wszelkiej krytyki.

Originally posted by IGI2:

Ja nawet jestem takim mini maniakiem róznych marek


Ja trochę też: np. Plus GSM, a nie inne, Dialog w miejsce TPS-y (dziś Orange) - a to za ich bezczelność, której doświadczyłam.
Ale - nie wiem czemu - choć korzystam, to nie przepadam za Google. Może dlatego właśnie, że nie do końca jest uniwersalne tj. stwarza jakiekolwiek bariery.


nunio napisał(a):

Pogwarki o zabarwieniu politycznym (Split: Opera vs Google)

Originally posted by medium:

Dziwi mnie tylko, że o tym mówisz, jakbyś jednak podzielić się chciał... smile
Wiesz nunio, są tajemnice, które lepiej zabrać ze sobą do grobu, mimo, że czasem mocno ciążą.Wiesz medium - czasem, przed skomentowaniem czyjejs wypowiedzi, warto wysilic szare komorki.

Haslo: ironia. smile

Medium napisał(a):

Originally posted by nunio:

przed skomentowaniem czyjejs wypowiedzi, warto wysilic szare komorki.


Oj strasznie ta ironia była wcześniej nieczytelna. Przepraszam i odklepuję, chętnie bym usunęła.
Nie musisz mnie jednak obrażać.
Za mało czytam o polityce, dlatego nie "zajarzyłam". Jakoś nie trawię takich zajawek, ani zagrań "politycznych", jak te z podanego linku. Pewnie z uwagi na skłonności do odruchów wymiotnych...
Trza było ten link w poprzednim poście pod tekstem umieścić lub przynajmniej oczkiem mrugnąć.