Ciągły crash bez możliwości zmian...

w dziale Opera
ipansylwek napisał(a):

Witam,
jestem użytkownikiem Opery od lat nastu, z mniejszymi problemami jakoś sobie radziłem ale dzisiaj nawiedza mnie crash z którym nie mogę sobie poradzić. Czym to się objawia: uruchamiam operę -> włącza się na ok. 1sekundę -> następnie pokazuje się okno z informacją, że nastąpił crash, jaki link itd. -> wybieram którąś z opcji -> uruchamiam operę -> włącza się na 1sekundę....i tak w kółko.
Zainstalowałem wersję 12.13-1733 - nie pomogło.
Przenosiłem pliki , zmieniałem nazwy folderów - nie pomogło.
Wyczyściłem kompa przy pomocy Auslogics BoostSpeed - nie pomogło.
Więcej pomysłów nie znalazłem (póki co) - proszę o pomoc.
pozdrawiam
iPansylwek

michalko65 napisał(a):

To jedna z możliwości. Inna możliwość: wchodzisz do katalogu C:\Documents and Settings -> TWOJA NAZWA USERA -> Ustawienia lokalne -> Dane aplikacji -> Opera -> Opera i zmieniasz nazwę katalogu Widgets np. na Widgets1. Ścieżka dotyczy Windows XP jeżeli masz inny system to musisz zmodyfikować ścieżkę o nazwy katalogów właściwe dla Twojego systemu.
Po tej operacji Opera uruchomi się normalnie (powinna przynajmniej) z tym, że bez Widgetów.
Pozdrawiam.

ipansylwek napisał(a):

Dziękuję za zainteresowanie - izaak-goldstein wskazał konkretną instalkę - pomogło. Z sugestii michalko65 siłą rzeczy nie skorzystałem.
Troche posypały sie niektóre ustawienia (np. spersonalizowany wcześniej pasek, zakładki gdzieś poznikały w czeluściach windowsa), ale to chyba przez moje wcześniejsze grzebactwo, jakoś powoli dochodzę do stanu pierwotnego.
Temat można uznać za zamknięty,

ipansylwek napisał(a):

Originally posted by izaak-goldstein:

Obecnie możesz już zainstalować stabilną wersję 12.14Ok - dzieki za info.