Problem z youtube

w dziale Opera
soul9669 napisał(a):

Przyciski: dodaj do, udostepnij, fajne, pokaz wiecej czy tez nawet pokaz komentarz sa ,,zamrozone,,. Naciskajac na nie nic sie nie dzieje. Dodam ze czasami po wielokrotnym przeladowaniu strony zaczynaja dzialac. Autoodtwarzanie playlist nie dziala. Czesto po wlaczeniu filmiku zamiast odtwarzacza jest czarny prostokat (po odswiezeniu strony jest ok). Dzieje sie tak tylko na operze. Powiedzcie czy da sie to jakos naprawic czy cos bo z opery korzystam juz bardzo dlugo i nie chcialbym tego zmieniac.

pio-76 napisał(a):

Problem jest ogólnie znany, (poruszany bardziej na zagranicznych forach niż u nas), chociaż i tu jest kilka wątków w tej sprawie, jeśli dokładnie przejrzysz tematy. Chyba Opera "tak ma". U mnie jest tak samo. Jak dotąd, jedynym lekarstwem, w moim przypadku, jest "wypalenie gorącym żelazem" wszystkich zapisów w katalogach Opery, odnoszących się do "You Tube". Korzystam przy tym z programów: "CCleaner", "IndexDat" oraz "TuneUp".
Wystarcza to do "następnego razu", który niespodziewanie może pojawić się prawie natychmiast, ale nieraz umożliwia normalne korzystanie z You Tube, nawet kilka tygodni. Problem, nie dotyczy wszystkich użytkowników. Niektórzy "szczęśliwcy" nawet go nie znają. Pewnie, w dużej mierze zależy to od ogólnej konfiguracji i sprzętu, używanego komputera. I nie chodzi mi o przyciski typu "Like", tylko o czarny ekran wyświetlacza i widoczność playlisty na YT.

pgmost napisał(a):

Originally posted by pio-76:

Niektórzy "szczęśliwcy" nawet go nie znają.


Czarny prostokąt znikający po odświeżaniu miałem może ze 2 razy, a setki, tysiące?? razy było poprawie
Nic się nie zamraża, tylko z playlistami jest problem bo czasami działa autoodtwarzanie a czasami nie
Dla informacji - używam ExtendTube (ale czy to ma wpływ to nie wiem)

Medium napisał(a):

Originally posted by pgmost:

z playlistami jest problem bo czasami działa autoodtwarzanie a czasami nie


Playlisty w trakcie odtwarzania potrafią się przerywać, gubić. Zdarza się to w moim przypadku, gdy klikam z maila o subskrypcji z kanałów.
Radzę sobie tylko powrotem do źródła, czyli ponownie klikam na link z maila.