www.l-m.pl

w dziale Strony WWW w Operze
znachor1 napisał(a):

Czy jest może ktoś komu w pełni działa strona www.l-m.pl . Bo strona się otwiera do momentu logowania a potem pisze że twoja przeglądarka nie obsługuje strony, konsekwencją tego jest uruchomienie IE za którym nie przepadam. Może jest jakaś możliwość ustawień czy dodania czegoś aby w/w strona działała. Za pomoc dziękuję. Dodam iż wszystkie strony z javą mi działają poprawnie.

Ryszard napisał(a):

Jak dla mnie to za dużo zachodu, żeby mieć możliwość logowania. Zresztą wylatuję już na pierwszym warunku uzyskania dostępu wink

szyk napisał(a):

http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=129719

Teraz identyfikację można zmienić w prawy klik na stronie->Preferencje dla witryny->Sieć->Identyfikacja przeglądarki (wybierz "Przedstawiaj się jako Mozilla" lub "Maskuj się jako Mozilla").

Jak Ci się chce, to powiadom twórców tej strony, żeby w końcu to poprawili. smile

znachor1 napisał(a):

Niestety po zrobieniu jak radzisz pisze że potrzebuje makromedia flash mam sciągnięte zainstalowane i nic mam opere 9.02 po przeczytaniu postów z linku szukałem w kompie ale nie znalazłem ua.ini żeby wprowadzić zmiany, pozostaje chyba tylko kontakt z twórcami strony. Chyba że znajdzie się ktoś kto ma lekarstwo na mój problem.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

szyk napisał(a):

W 9.02 nie ma już ua.ini, chodziło mi o to, że na tej stronie należy zmienić identyfikację przeglądarki - teraz można to najprościej zrobić poprzez "Preferencje dla witryny".
Przetestuj jeszcze pozostałe identyfikacje.