Opera 9.02 jakaś katastrofa ! Proszę o pomoc.

w dziale Opera
Attyla napisał(a):

Wczoraj tj 9.X.06 chciałem skonfigurować sobie pocztę w Operze.Mam 2 konta, o2 udało się wszystko cacy i glacy a przy próbie dodania konta op.pl wystąpił jakiś błąd.Nie miałem za dużo czasu więc konto op.pl wywaliłem z listy ale od tego momentu cos zaczęło się dziać z przeglądarką.Właściwie to przestała działać całkowicie zarówno Opera jak i IE. Wywaliłem więc konto o2 także, uruchomiłem kompa ponownie no i coś tam drgnęło ale jakakolwiek strona albo ładowała się 5 minut, albo się nie wyświetlała.Poszedłem spać.Rano to samo, przeinstalowałem więc na nowo Operę w tym samym folderze.Efekt? Raz działa raz nie,ale raczej NIE.Wogóle zachowuje się inaczej,to okienko które pokazywało procent otwarcia cały czas jest na 0 ,a jak sie cos otworzy no to po prostu znika,nie pokazujac ile procent sie tam powyswietlało. Zresztą mniejsza z tym, no po prostu coś się pokiełbasiło i nie wiem co.Co gorsza z IE jest to samo.Zainstalowałem przed chwilą FF - to samo.Baaardzo powoli wszystko się otwiera. Proszę o jakieś podpowiedz, co mam zrobić, może być kilka pomysłów na raz.Jeśli coś trzeba wkleić piszcie będę dodawał. Czekam niecierpliwie na jakieś odpowiedzi.

Ryszard napisał(a):

1. Sprawdź w cenniku swojego dostawcy - może Twoje połączenie ma jakiś limit pobierania, po przekroczeniu którego szybkość połączenia spada do najniższej.
2. Jeżeli Twoje połączenie nie ma takich ograniczeń (ani innych np. połączenie "o szybkości zależnej od ruchu w sieci") to skontaktuj się (e-mailem lub telefonicznie) ze swoim dostawcą i przedstaw problem - programy bardzo wolno "pobierają" z internetu. Potestuj też jakieś radio żebyś miał więcej materiału dla służb technicznych wink

Attyla napisał(a):

OK , znalazłem przyczynę. To Router,chociaż dziwne że zbiegło się to akurat z konfiguracją poczty w Operze wink Gdyby ktoś miał zasób wiedzy na temat D-Linka DI-604 to proszę dać znać

Medium napisał(a):

Originally posted by Attyla:

Jak sobie przyszedłeś porobić jaja, to chyba pomyliłeś strony.Ja potrzebuje pomocy.


Jakbyś kliknął na linki ze "stopki forumowej" osoby, która zadała sobie trud odpowiedzi na Twój całkiem niepowszechny problem, dowiedziałbyś się, że masz do czynienia z osobą zgoła do żartów nie skłonną. Jeśli problem nie jest zbyt skomplikowany i dobrze opisany, forum udziela szybkich i zwykle trafnych porad.
Ryszard także, a nawet szczególnie on smile