Jak zapisać załącznik z Content-Disposition: inline; ?

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
boczek napisał(a):

Witam,

Być może ten problem już pojawił się na forum, ale IMHO było źle zadane pytanie.
Problem polega na tym, że jeżeli ktoś wyśle do mnie list z załącznikiem, który będzie miał w nagłówek: Content-Disposition: inline; to Opera w najlepszym przypadku wyświetli ten załącznik pod treścią listu, ale nie daje możliwości zapisania tego załącznika (jedyna możliwość to np. Copy/Paste).

Piszę "w najlepszym przypadku", bo np. jeżeli zostanie wysłany plik .xml jako załącznik inline to nie wyświetli się nic i wtedy Copy/Paste raczej odpada wink.

"Brutalnym" rozwiązaniem jest zrobienie forwarda do siebie, Opera automatycznie załączy ten załącznik już bez Content-Disposition: inline;

Pytania:
- czy można ustawić tak Operę żeby umożliwiała zapis tego typu załączników (tak jak pozostałych, czyli wyświetlić przycisk Zapisz i listę tych załączników)
- jeżeli nie można, to może można zgłosić taki feature request do nast. wersji (gdzie co jak? może jakiś operowy guru to zrobi wink?

ps.1. jeżeli otrzymam obrazki wysłane w ten sposób to wyświetla się przycisk Zapisz w linii załączniki, czyli Opera tak może ale czy to jest jakoś zakodowane na sztywno czy można to gdzieś ustawić?

ps.2. przełączanie widoku na preferuj text nie pomaga (w przypadku załączonego inline .xml'a).

adas napisał(a):

Originally posted by boczek:

- jeżeli nie można, to może można zgłosić taki feature request do nast. wersji (gdzie co jak? może jakiś operowy guru to zrobi ?


http://bugs.opera.com/wizard - ja nie wiem o co dokładnie biega to nie napiszę wink

Poszperaj jeszcze tutaj:
http://my.opera.com/community/forums/search.dml?term=Content+Disposition&tag=&username=&exactusername=Y&mode=forum&submit=+search+&datemodifier=newer&limitdate=any&sortby=rel&disp=thread