Pobieranie plikow TORRENT - coraz wolniej i wolniej

w dziale Opera
Cr3dO napisał(a):

Witam

Nie posiadam zadnego programu do pobierania torentow gdyz Opera mi wystarczy w zupelnosci na to co raz na jakis czas pobieram.

Ostatni plik pobieralem jakies 2 tygodnie temu i jak pamietam bylo bez problemu.

Natomiast teraz jak wyglada to tak ze Opera zaczyna pobierac plik z prekoscia okolo 50 kilo, na starcie, lecz co chwile zwalnia az w koncu pokazuje "Szybkosc" ?/?

Jak klikne "Zatrzymaj" nastepnie "Wznow" to ta sytuacja dzieje sie od poczatku, i tak w kolko :

Zaczyna szybko -> zwalnie -> rozlacza sie

Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Zajec napisał(a):

A czy podczas wyświetlania prędkości (cytuję) "50 kilo" faktycznie wzrasta ilość pobranych danych? Czy to tylko chwilowa, nierzeczywista prędkość, jaką Opera wyświetla?

DuchwOperze napisał(a):

Originally posted by Cr3dO:

... wyglada to tak ze Opera zaczyna pobierac plik z prędkością okolo 50 kilo, na starcie, lecz co chwile zwalnia az w koncu pokazuje "Szybkosc" ?/?


....to jest normalny objaw. Oznacza, że w danej chwili brak nowych plików do pobrania.A wzrost prędkości po zatrzymaniu i ponownym wznowieniu transferu to również normalka. Opera sprawdza wówczas poprawność pobranych dotychczas plików i jak zauważył "Zajec" transfer w MB stoi w miejscu. U mnie w takich momentach "iluzoryczna" prędkość potrafi podskoczyć nawet do 5000 KB/s bigeyes.....gdyby tak w rzeczywistośći ssała to by się działo....devil