Nie działa mi tworzenie nowej wiadomości

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
jggravis napisał(a):

Od kilku dni nie działa mi tworzenie nowej wiadomości w kliencie poczty w Operze 9.02 ani z przycisku NAPISZ ani ze skrótu CTRL+E. Musze robić ODPOWIEDZ i zmieniać odbiorcę i kasować treść.
wcześniej nie było z tym problemu.
Nie mogę znaleźć nic na ten temat więc prosze o pomoc...dziękuję
JG

Ryszard napisał(a):

Coś się stało z plikiem konfiguracyjnym menu?

andol napisał(a):

Może ustawiłeś jakiś inny program jako domyślnego klienta poczty, a mówiąc precyzyjniej - jako aplikację obsługującą protokół mailto w Operze? "Narzędzia" -> "Preferencje" -> karta "Zaawansowane" -> "Programy" -> protokół "mailto:".

Opera tak ma, że gdy wybierzesz tam inną aplikację, to właśnie ją będzie uruchammiać do tworzenia nowych wiadomości. Mi np. po naciśnięciu Ctrl + E uruchamia się The Bat! smile I nie podoba mi się to zachowanie - zgłosiłem to kiedyś jako buga, ale w Operze uznano to za działanie zgodne z założeniami. faint

jggravis napisał(a):

Hmmm to bardzo dziwne ale nie udało mi się nadal mimo usilnych prób zwalczyć tego problemu. Mało tego znalazłem nowy polegający na tym że nie mogę używać jako domyślnego klienta poczty z Opery tzn np jeśli wybieram w Expl dowolny plik robię wyśli do...adresata poczty to nie uruchamia się nic. Myślę, ze te problemy są powioązane ze sobą. Czy ktoś ma jakieś pomysły na taką sytuację???

golew napisał(a):

Wysyłanie plików przez "wyślij do" nie działa z Operą.

szyk napisał(a):

Originally posted by golew:

Wysyłanie plików przez "wyślij do" nie działa z Operą.


A jednak: http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=1631934 . wink