Problem Opera Mini v. 2.0.4509 pl i nokia 6020

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
wawrzus napisał(a):

Witam. Podczas próby otworzenia jakiejś strony operą mini w moim telefonie wyskakuje komunikat "Najpierw aktywuj dane pakietowe" i strona się nie wczytuje. GPRS mam prawidłowo skonfigurowany, standardowa przegladarka wap działa. Telefon mam w sieci era. Co mam zrobić zeby opera zaczęła działać? Z góry dzięki za odpowiedź.

dziadman napisał(a):

Skorzystaj z utawień w http://ustaw.orange.pl/ Wybierz swój telefon, następnie Konfiguracja Internet po GPRS - POKAŻ OPIS.
Przerób to co tam jest tylko w punktach 6 i 13 nie wpisuj nic. W punkcie 12 wpisz erainternet (lub erainternettt dla tak- taka).

wawrzus napisał(a):

Zrobiłem wszysto dokładnie według opisu i nic nie dało. Nadal ten sam komunikat.

dziadman napisał(a):

confused
Czy GPRS u operatora masz włączony ? czy działa WAP po GPRS (zwróć uwage czy przy łączeniu z wapem pokazuje sie numer - nie powinien) ? Upewnij sie że uaktywniłeś wpisany APN i cały profil.

Ten sposób jest na pewno poprawny... zresztą zgadza się z konfiguracją podaną tutaj: http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=114252 przez koleżke z Opera Software.

wawrzus napisał(a):

Już wszystko działa ;-) Po porostu dodając własną konfigurację nie trzeba było wybierać "web" tylko "punkt dostępowy" i tam wpisać wszystkie dane. Dzięki za pomoc.