Bardzo wolne wpisywanie tekstu w google

w dziale Opera
Nxvxcv napisał(a):

Od pewnego czasu obserwuję tylko i wyłącznie na Operze problem z wpisywaniem tekstu w Googlu. Zaznaczam, że chodzi tu wyłącznie o stronę z już wyrzuconymi wynikami - gdy chcę zmodyfikować kawałek hasła wyszukującego, skasować, dopisać, albo choćby ustawić kursor, opóźnienie sięga nawet kilkunastu sekund, a czasami się zawiesza aż do odświeżenia... Co dziwne, na "pustym" www.google.pl działa normalnie, na wszystkich innych stronach pola do wyszukiwania też działają normalnie. Mam wyłączone wyszukiwanie dynamiczne.
Z czym jest tu problem?

Saskatchewan napisał(a):

Dłuższy czas temu chyba było już coś o tym. Jaka wersja browser.js wyświetla ci się na tej stronie? - http://www.opera.com/docs/browserjs/

Nxvxcv napisał(a):

Current browser.js status: enabled.
Target version and time stamp of the active browser.js file is Opera Desktop 12.10 core 2.12.388, April 3, 2013. Active patches: 321 .

Medium napisał(a):

Od 11-tki diagnostykę chyba trzeba zaczynać od wyłączenia rozszerzeń, bo to one najczęściej są winne.

Dawno nikt na coś takiego się nie skarżył, choć sama dawniej doświadczyłam tego zjawiska. Nie pamiętam przyczyn, ale kojarzę z zajętością Opery jakąś inną funkcją (sprawdzaniem poczty, kanałów, działaniem jakichś skryptów).