www.merlin.com.pl

w dziale Strony WWW w Operze
Adalbertus napisał(a):

Od razu mówię że nie mam z tą stroną w Operze żadnych problemów ( na razie). Ale ostatnio kupowałem tam książki za pomocą Firefoxa 2.0 i nie mogłem sfinalizować transakcji. W tym miejscu gdzie powinien pojawić się formularz do zatwierdzenia, wywalało mnie na stronę główną i dalej pisało że w koszyku mam towar. A w realizowanych zamówieniach była pustka. E-mail tez nie przyszedł.

Więc pomyślałem że Merlin może mieć kłopoty z czymś innym niż IE. No to włączyłem IE 7.0 i dokonałem pełnego zakupu. Wtedy przyszedł e-mail. Wszystko potwierdziłem i wszystko jest tak jak powinno być.
Ale mam pytanie do tych co próbowali robić zakupy w tym sklepie za pomocą Opery. Czy wszystko tam działa jak powinno, czy ten sklep obsługuje tylko IE?

IGI2 napisał(a):

To po nieudanej próbie w FF mogłeś sprawdzić to w Operze, a dopiero jeśli w tym by nie zadziałało to mogłeś w IE.

Adalbertus napisał(a):

Originally posted by IGI2:

To po nieudanej próbie w FF mogłeś sprawdzić to w Operze, a dopiero jeśli w tym by nie zadziałało to mogłeś w IE.Ale nie sprawdziłem i teraz pytam się o to kogoś kto już może znać ten problem.

owiecc napisał(a):

Zawsze kupuję przez Operę i nigdy nie było problemu.

Adalbertus napisał(a):

owiecc- dzięki za odpowiedź wink

pawlusz napisał(a):

u mnie czasem opera źle pokazuje obraz logowania do banku
zdarzyło mi się że pytała o 10 literowe hasło (2 próby i tak samo, oczywiście hasła nie wpisałem, mimo iz były znaki zabezpieczeń bo to dziwne było) a IE pokazał normalnie 13 do 15 liter.
Czasem operze coś się pieprzy ale i tak wole Ją niz sami wiecie.