Opera i Bit Comet - gryzą się?

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
kiszuriwalilibori napisał(a):

Witam,

Używam buildu 8629 i Bit Comet 0.76. Niestety zauważyłem, (niedawno reinstalowałem system) że uruchomienie BitCometa uniemożliwia otwarciue jakiejkoliwek strony w Operze. Nie jest to sprawa ograniczenia szybkości transmisji ( nawet przy minimalnym ruchu przez BitComet jest taki efekt) ani liczby otwartych przez BitComet połączeń (zmniejzyłem liczbę).

Czy ktoś miał taki objaw?

szyk napisał(a):

Originally posted by kiszuriwalilibori:

Czy ktoś miał taki objaw?


Ja nie (kompilacja 8653). smile

PS. U mnie Tlen się "gryzie" z Operą, gdy jest otwarty, to nie chcą się przewijać strony w Operze przy pomocy rolki (czasami tylko przewijanie przez chwilę działa). smile

robal napisał(a):

posiadam obydwa programy, Opere nie pamiętam dokładnie jaką wersje ( nie pisze od siebie) ale chyba nadal najnowszą) i Bitometa w wersji 0.73, była 0.76 ale wróciłem do poprzedniej, w żadnym z przypadków nie zauważyłem nic niepokojącego, na wszelki wypadek możesz ograniczyc ruch BitCometa NetLimiterem albo innym jemu podobnym i zobaczyc czy to coś da.

Zajec napisał(a):

Mam bardzo podobny problem, przy Operze i Azureusie. Ale przyzanm, że nawet przez myśl mi nie przeszło że to może być tylko Opera zamulona. Jak będę znów coś ściągał i Opera się zacznie zamulać, przetestuję Firefoksa/Konquerora.

Więcej opisałem tutaj:
http://forum.suse.pl/index.php/topic,10754.0.html