Problem z kontem pocztowym.

w dziale Opera
cycek napisał(a):

Zaożyłem w przegładarce konto pocztowe POP. Niestety źle podałem hasło do skrzynki. W celu jego zmiany wszedłemKonta poczty i czasu i wszedłem we właściwości poczty żeby zmienić hasło na pooprawne. Niestety Opera nie zapisuje wprowadzonego nowego hasła i cały czas w trakcie łączenia korzysta ze starego hasła. Próbowałem już usunięcia konta i założenia go jeszcze raz ale uporczywie Opera wprowadza to stare,błędne hasło( w trakcie tworzenia konta jeszcze raz podałem już porawne hasło). Proszę forumowiczów o pomoc.

adas napisał(a):

A skąd wiesz, że podaje to błędne? Jeżeli sugerujesz się tym, że jest tam w opcjach wpisane 6 gwiazdek to się nie martw. Tak ma być. Opera wyświetla 6 gwiazdek zamiast większej ilości (jak masz dłuższe hasło) aby... nie wiem dlaczego. W każdym razie jak wpisałeś dobrze to powinno się łączyć.

Zajec napisał(a):

Originally posted by adas:

Opera wyświetla 6 gwiazdek zamiast większej ilości (jak masz dłuższe hasło) aby...

Ograniczyć próby zdobycia hasła przez nieupoważnione osoby. Gdyby ktoś chciał złamać Twoje hasło do poczty metodą brutal-force to mając długość znacznie przyspieszy sobie ten proces. Nie znając długości hasła będzie musiał się dłużej męczyć.

cycek napisał(a):

No to wszystko jasne:yes: A możecie mi powiedzieć jaka jest różnica między tym rodzajem konta a Opera Web Mail?

archetwist napisał(a):

Konto POP to najpopularniejszy rodzaj konta. Opera Web Mail to usługa oferowana przez Opera Software. Jak na dzisiejsze standardy, nie ma w niej nic ciekawego. Nie wiem nawet czy jest dostęp przez klienta poczty.

cycek napisał(a):

Ostatnie sprawa z jakich programów wspomagających ściąganie plików korzystacie?

Ryszard napisał(a):

fdm

archetwist napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

fdm


Ja również, dzięki Ryszardowi smile .