(Za) Długie wyłączanie się Opery

w dziale Opera
Hammer OperaThor napisał(a):

Czy to normalne, że od momentu zamknięcia okna przeglądarki, mija około 90 sekund zanim zostanie zamknięty proces w menedżerze zadań?
2stoper.png

Wpadłam na to przypadkiem, gdy tuż po zamknięciu opery chciałam spowrotem ją włączyć. Uruchamiała się nieznośnie długo, a menedżer zadań pokazywał dwa uruchomione procesy.
dwa.png

Ziggy X napisał(a):

ciesz się że ci się zamyka chociaż po 90 sekundach. U mnie średnio co 2gi raz sie wogóle nie zamyka i siedzi w procesach dopóki go nie zabiję. Jak próbuję wyłączyć kompa podczas gdy opera siedzi w procesach to się nie wyłącza tylko wywala komunikat że program nie odpowiada i wisi na tym komunikacie, więc jak sobie ustawię czasowe wyłączanie to i tak się nie wyłącza sad tak coś namieszali w tej 9 że odraża mnie to, a było tak pięknie w 8.54 jeszcze..

Zajec napisał(a):

Zgłoście przez bug tracking system.

miet55 napisał(a):

Wer.9.10 robi już to OK! W 9.0x miałem ten problem i np. kiedy przeciągnąłem stronkę na pasek adresu i zrestartowałem (zbyt wcześnie)przeglądarkę to strona nie pozostawała. Działo się to również w drugą stronę, przy usuwaniu. Dość długo wisiała w procesie.