Problem z ostatecznym powiedzeniem ie "dowidzenia" !

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
8k8 napisał(a):

Witam!
Jestem nowym użytkownikiem Opery, spodobała mi się ona a Internet Explorera chce w miarę możliwości się pozbyć. Czy istnieje możliwość, aby po wpisaniu adresu strony WWW w Exploratorze Windows uruchamiała się Opera a nie IE? (Zaznaczyłem w ustawieniach Opery, aby sprawdzała czy jest domyślną przeglądarką, ale to nic nie dało). Skazany jestem również na neostrade, ale jak w konfiguracji neostrady próbuje zmienić przeglądarkę z IE na Opere to w ogóle nie ma w rozwijanej liście Opery. Mam system operacyjny Windows XP SP2.

Zajec napisał(a):

Lepiej powiedz "żegnaj", a nie "do widzenia" ;-)

Originally posted by 8k8:

po wpisaniu adresu strony WWW w Exploratorze Windows uruchamiała się Opera

Nie. Explorer nie pozwala na taką konfigurację.

Originally posted by 8k8:

Skazany jestem również na neostrade, ale jak w konfiguracji neostrady próbuje zmienić przeglądarkę z IE na Opere to w ogóle nie ma w rozwijanej liście Opery.

Najlepiej nie używać w ogóle tego głupiego programiku dostarczanego z Neostradą. Proponuję zainstalować sterowniki od modemu i łączyć się przez zwykłe połączenie.

Tomek1950 napisał(a):

Do ustawienia Opery jako domyślnej przegladarki użyj programu Set Browser

Wasacz napisał(a):

Originally posted by Tomek1950:

Do ustawienia Opery jako domyślnej przegladarki użyj programu Set Browser


1) Nie rozwiąże to problemu.
2) W ustawieniach Opery można samemu dokonać takiego "cuda"; programik przyda się wtedy, gdy na komputerze jest kilka kont użytkowników i każdy ma mieć inną domyślną przeglądarkę.

jlp napisał(a):

Originally posted by 8k8:

Witam!
Jestem nowym użytkownikiem Opery, spodobała mi się ona a Internet Explorera chce w miarę możliwości się pozbyć. Czy istnieje możliwość, aby po wpisaniu adresu strony WWW w Exploratorze Windows uruchamiała się Opera a nie IE? (Zaznaczyłem w ustawieniach Opery, aby sprawdzała czy jest domyślną przeglądarką, ale to nic nie dało). Skazany jestem również na neostrade, ale jak w konfiguracji neostrady próbuje zmienić przeglądarkę z IE na Opere to w ogóle nie ma w rozwijanej liście Opery. Mam system operacyjny Windows XP SP2.Według mnie niepotrzebnie wogóle wpisywać adresy www w eksploratorze. Jak dla mnie to niewygodne. A co do neostrady to lepiej nie uzywać tego programiku do łaczenia. Dlaczego i jak skonfigurowac połączenie opisane jest tu:

forum dobre programy