Nie wyświetlają się kolory na stronach. (Było: Mam nadzieję że to moja wina!)

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
dartnia napisał(a):

Po raz pierwszy od kilku lat mam problem z Operą. Standardowo zainstalowałem aktualizację 9.10 i .....pierwszy raz porażka! Opera NIE pokazuje kolorów np. w wynikach sondy na Onecie, brak czerwonej czcionki np. w oGame itd. Po odinstalowaniu i zainstalowaniu wcześniejszej wersji brak poprawy sad
Niestety IE pod tym względem jest bez zarzutu sad

adas napisał(a):

Wszystkich kolorów? Prześlij nam zrzut ekranu.

No i sprawdź czy w menu Widok → Styl masz wybrany styl autorski.

dartnia napisał(a):

Na Onecie już OK ale na Ogame nie. Nie wiem jak wysłać zrzuty mam w JPEG .Mam wybrany styl autorski. Dzięki za zainteresowanie.

dartnia napisał(a):

Przepraszam, że zawracam głowę taka drobnostką, ale w oGame kolorowe wyświetlanie jest dość ważne.Mam WIN XP + SP2 + wszystkie aktualizacje.
PS napisałem że IE bez zarzutu oczywiście z wyjątkiem szybkości;P

golew napisał(a):

Aby dołączyć zrzut ekranu należy odpowiedzieć na post za pomocą przycisku "Post reply" tam jest możliwość załadowania obrazka, tylko trzeba go jeszcze potem opróc załadowania załączyć (attach).

PS. Jeśli chcesz coś dopisać do posta a nikt nie odpowiedział jeszcze to możesz użyć opcji edit i dopisać do już istniejącego.

Swoją drogą co ostatnio z tym czerwonym się dzieje? ;-) Albo drukowanie na czerwono albo brak czerwonej czcionki ;-)

dartnia napisał(a):

Zrzuty:1IEX.JPG 1OPERA.JPG 1oGame IE.JPG 1oGame Opera.JPG
????
Jeszcze jedno, przy wczytywaniu stron Opera jakby się "zacina" (choć nie zawsze) na 1-2 sek a potem jest OK, (Neo 512) może to moje subiektywne wrażenie albo odczucie.We wcześniejszej wersji tego nie było.

golew napisał(a):

Nie masz czasem włączonej opcji dopasuj do szerokości? Bo ona oprócz faktycznie dopasowywania do szerokosci potrafiła i zmieniać mało czytelne (wg niej) zestawienia kolorów (np. mi nie wyświetlała zielonego na niebieskim tylko białe na niebieskim).

dartnia napisał(a):

Wielkie dzięki!smile To było TO:)
Moja wiara w wyższość Opery pozostaje niezachwiana smile

golew napisał(a):

No to tylko się cieszyć :-)