rozciąganie paska przycisków rozszerzeń?

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
memoryrift napisał(a):

Witam,
z góry przepraszam za to, że nie jestem pewien, czy w prawidłowym dziale piszę bigsmile No i nie znam się na tych wszystkich pojęciach, jestem tylko zwykłym laikiem, ale postaram się napisać prosto, o co mi chodzi.
Czy w Operze 15 jest możliwość rozciągnięcia na dowolną długość paska przycisków rozszerzeń (obok paska adresu), tak, aby "wpadło" tam tyle przycisków, ile się chce? W chrome jest to możliwe, ale tutaj więcej, niż 5 przycisków się nie pokazuje. Utrudnia to korzystanie z wielu rozszerzeń - nie mogę dodać tych, które wymagają użycia ich przycisku, bo przycisk się po prostu nie pokazuje na górnym pasku, więc rozszerzenie staje się bezużyteczne i muszę je wywalać. Na co dzień korzystam z wielu rozszerzeń a niestety tutaj nie moge z niektórych przez ten problem skorzystać.
Czy jakaś dobra dusza coś wie na ten temat? bigsmile
Pozdrawiam smile

chocimir napisał(a):

http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=1706222&t=1375732553&page=1#comment14455122

memoryrift napisał(a):

faktycznie, 6 a nie 5. lipa.

Saskatchewan napisał(a):

W Operze 16 to ograniczenie może być zdjęte (nadal pozostanie jednak ograniczenie na maksymalną szerokość paska rozszerzeń w zależności od szerokości okna). W Operze Next 16, w opera:flags jest do tego opcja "Dynamic extension toolbar scaling" i jak widzę jest ona domyślnie włączona.

andol napisał(a):

Ale w opisie jest, że liczba ikon ma zmieniać się w zakresie od 1 do 6.

memoryrift napisał(a):

to jest mało sad

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by andol:

Ale w opisie jest, że liczba ikon ma zmieniać się w zakresie od 1 do 6.

Z tym opisem to coś nie tak jest, dlatego przed napisaniem poprzedniego posta na wszelki wypadek sprawdziłem sam – zainstalowałem 9 rozszerzeń z ikonami na pasku i wszystkie się wyświetlają. Podejrzewam, że powinno tam być "from 6 up to 30% of the total width of the address toolbar", bo sześć ikon widać cały czas, nawet po zwężeniu okna, a "1 to 6" to jakaś pozostałość po edycji.

memoryrift napisał(a):

Chodzi opis do Opery 16, więc do zbliżającej się wersji Operki, tak?

Saskatchewan napisał(a):

Tak. Jest ona dostępna do testowania w wersji beta, jako Opera Next.