Synchronizacja zakładek Google Chrome (PC) z Operą (iPhone)

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
loreno10 napisał(a):

Witam,

Czy jest możliwa synchronizacja zakładek z Google Chrome z zakładkami w Operze Mini na iPhonie? Na PC chciałbym nadal korzystać z Google Chrome (najnowsza Opera nie posiada funkcji zakładek, a starszych wersji po prostu nie lubię używać) i mam tu sporo zakładek, któe chciałbym mieć również na telefonie. Chodzi tu jednak również o to, aby zakładki dodawane w Chrome były automatycznie dodawane również w Operze Mini (tak jak jest to robione poprzez synchronizację Chrome (PC) --- Chrome (iPhone)). Czy jest to w ogóle możliwe?

Mówiąc szczerze dzisiaj zainstalowałem Operę na telefonie i jestem na prawdę zaskoczony działaniem tej przeglądarki. W porównaniu z mobilnym Chrome nic się nie zacina a strony otwierają się na prawdę szybko. Brakuje mi w sumie tylko gestu przechodzenia do następnej karty tak jak jest to zrobione w Chrome.

Medium napisał(a):

Originally posted by loreno10:

Mówiąc szczerze dzisiaj zainstalowałem Operę na telefonie i jestem na prawdę zaskoczony działaniem tej przeglądarki. W porównaniu z mobilnym Chrome nic się nie zacina a strony otwierają się na prawdę szybko.

Wow! Znaczy, że już są lepsi smile
Jak miło!

Co do synchronizacji z Chrome niestety nie odpowiem.

grzejnik32 napisał(a):

mini i chrome to nie działa wg mnie