Zmiana położenia przycisków w szybkim wybieraniu

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Orochimaruuu napisał(a):

Czy jest jakaś możliwość zmiany położenia przycisków w szybkim wybieraniu? Chodzi mi o to, że są one zawsze na środku, a chciałabym móc przesunąć je np. w lewo. Ikon mam niewiele i małe, tak mi bardziej odpowiada, ale za to w tle mam jakiś swój obrazek, który można by było fajnie ułożyć razem z przyciskami, ale jako że zawsze są na środku to pole manewru jest bardzo ograniczone :( Czy jest jakaś możliwość, żeby je przesunąć wszystkie np. w stronę lewej krawędzi?

Medium napisał(a):

W jakiej Operze? Wersja.

Orochimaruuu napisał(a):

12.16

Medium napisał(a):

Przykro mi, nie da się. Myślałam, że znajdę w folderze Opery odpowiedzialny plik css, ale go nie ma. To jest sztywno zakodowane.

Orochimaruuu napisał(a):

No trudno, może kiedyś kiedyś będzie taka możliwość. Pozostaje w takim razie zabawa z tłami. Dziękuję za próbę pomocy :)

Medium napisał(a):

Originally posted by Orochimaruuu:

No trudno, może kiedyś kiedyś będzie taka możliwość.

Na Presto (12) to pewnie w... następnym życiu...

Saskatchewan napisał(a):

Jedyny sposób na przesunięcie tych okienek, to dodanie pustych stron do szybkiego wybierania. Nie pamiętam, czy działa to z domyślną skórką, ale w niektórych można dodać stronę o niepoprawnym adresie, która w szybkim wybieraniu będzie niewidoczna. Dajmy na to: dodajesz stronę o adresie "." i żeby pozbyć się tytułu wpisujesz "11" i wciskasz Ctrl+Shift+X. Dodajesz odpowiednią liczbę pustych, przezroczystych okienek, tak, żeby te prawdziwe były odpowiednio ułożone.

Orochimaruuu napisał(a):

Poszukam więc skórki na której będą te okienka niewidoczne. Dziękuję za pomysł :)