Głupi problem (zamrożenie strony)

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
OSH napisał(a):

Cześć to ja, wasz problemowy user:)
Miałem ja sobie Operę 9.02. Niestety podkusiło mnie i zainstalowałem sobie 9.10. Wszystkie pięknie, tylko, że mam 2 problemy. Pierwszy to taki, że zdarza się i to dość często, że otworzę stronę, potem przejdę do innego programu (np. OpenOffice) i po powrocie do Opery strona jest "zamrożona" tzn. nie da się na niej nic zrobić (ani klikać na linkach, ani wpisywać tekstu, kompletnie nic!). Problem znika po odświeżeniu strony. No dobrze, ale ja nie chcę odświeżać jej za każdy razem!
Drugi problem dotyczy nie tylko najnowszej wersji. NIe wiem czemu, ale Opera nie wyświetla poprawnie portali bazowanych na jportal2. Konkretnie, nie wyświetla pewnych znaków formatujących tekst. Będzie jaśniej, gdy to pokażę:
Capture-1.png

Całe szare pole jest niewidoczne pod Operą. Konkurencja (FF i IE) nie mają z tym problemów. Jest na to jakieś lekarstwo? Bo nie zamierzam rezygnowac z Opery, za bardzo mi się podoba:)

adas napisał(a):

Originally posted by OSH:

Jest na to jakieś lekarstwo? Bo nie zamierzam rezygnowac z Opery, za bardzo mi się podoba


Prawy klik na stronie → Preferencje dla witryny → Sieć → Maskuj jako Mozilla? Może pomoże. Jak tak to wyślij do administratorów informacje, aby poprawili...