Opera + grupy dyskusyjne (z autoryzacją: news.onet.pl)

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
tomurbanowicz napisał(a):

Witam

Nie wiem co jest powodem tego stanu rzeczy, ale po przejściu z serwera NEWS.TPI.PL na serwer z autoryzacją NEWS.ONET.PL (mój nowy operator internetowy nie pozwalał na przeglądanie grup z wcześniejszego serwera) po odpowiedzi na post (na grupę), za każdym razem, gdy pobieram wiadomości z grupy pobierany jest za każdym razem temat główny postu (pierwszy post). Dzisiaj zliczyłem już ponad 10 tych samych postów. Zainstalowałem 40tude, żeby zobaczyć jak to wygląda pod innym czytnikiem i okazuje się, że mojej odpowiedzi w ogóle NIE MA.
Gdy zakładałem wątek na grupie dyskusyjnej, wskoczył on dopiero po ok 2 godzinach, jednak zaraz po założeniu wątku (i pobieraniu wiadomości) takiej przypadłości nie mam. Dopiero odpowiedź komuś (na grupę) spowodowało to, o czym piszę.
Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim?


EDYCJA:
Po zmianie nazwy serwera (o której wyżej napisałem) i przy wyborze Grupy dyskusyjne/Subskrybcja grup dyskusyjnych, w oknie Grupa mam TYLKO 3 grupy (jakieś francuskie), podczas gdy subskrybuję ok. 15. Z subskrybowanych grup dyskusyjnym mogę pobierać nagłówkie, jednak w jaki sposób (w moim przypadku) mogę zasubskrybować kolejną grupę? Jak wrócić do listy grup dyskusyjnych jaką miałem na poprzednim ustawiniu serwera? Czy muszę utworzyć nowe konto z grupami, czy też da się jakoś to przywrócić?

Z góry dziękuję za sugestie.

Ryszard napisał(a):

Z grupami dyskusyjnymi związany jest odpowiedni plik ....../POCZTA/news.nazwa.serwera.newsrc
Wydaje mi się, że Twoje problemy spowodowane są niedociągnięciem nowego pliku news.nazwa.serwera.newsrc Np. plik news.gazeta.pl.newsrc ma u mnie 1462KB
A na Grupy dyskusyjne -> Subskrybcja grup dyskusyjnych jak masz w końcu "podpisane" to konto? news.png

tomurbanowicz napisał(a):

U mnie wyglada to tak:

http://img259.imageshack.us/my.php?image=20070128180805bi0.png