HASŁA OPERY

w dziale Opera
arthuruss napisał(a):

HEJ:) ! MAM W PAMIĘCI HASŁA OPERY URUCHOMIONĄ "OPERA LINK" MIMO TEGO WSZYSTKIEGO I WPROWADZENIU NOWYCH HASEŁ DO PAMIĘCI (A REINSTALACJA WINDOWS 7 I NOWA OPERA 12.50) NIE MOGĘ JAK POPRZEDNIO PO NACIŚNIĘCIU PRAWEGO PRZYCISKU MYSZY I JEDNOCZEŚNIE SKORZYSTANIU Z GESTU W PRAWO WPROWADZIĆ KODU, CO MIAŁO MIEJSCE OSTATNIO .OCZYWIŚCIE KURSOR JEST W OKIENKU MIEJSCA NA LOGIN CZY HASŁO .OD CZEGO TO ZALEŻY I JAK PRZYWRÓCIĆ TĄ NIESAMOWICIE WYGODNĄ FUNKCJĘ ???
DO MIŁEGO!
ART - HUR

Medium napisał(a):

Po pierwsze wyłącz CapsLock (niegrzecznie jest krzyczeć na forum bez przyczyny), albo postaraj się o nową klawiaturę. Zrobiłam konwersję Twego wpisu, żeby przeczytać:

Originally posted by arthuruss:

mam w pamięci hasła opery uruchomioną "opera link" mimo tego wszystkiego i wprowadzeniu nowych haseł do pamięci (a reinstalacja windows 7 i nowa opera 12.50) nie mogę jak poprzednio po naciśnięciu prawego przycisku myszy i jednocześnie skorzystaniu z gestu w prawo wprowadzić kodu, co miało miejsce ostatnio .oczywiście kursor jest w okienku miejsca na login czy hasło .od czego to zależy i jak przywrócić tą niesamowicie wygodną funkcję ???


Trudno powiedzieć o przyczynach, za mało danych. Może jest jakiś problem z Opera Link, co się często zdarza. Może strona, gdzie próbujesz zmieniła adres do logowania?

Otwórz opera:config i wyszukaj 'wand', sprawdź, czy pod wpisanym adresem znajduje się plik wand.dat i ile waży.