Menedżer transferów

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
codo napisał(a):

Może źle szukałem, ale nie znalazłem na forum odpowiedzi. Mianowicie chciałem zapytać o możliwość dodania opcji "otwórz folder" pod prawym kawiszem w transferach .
Pewien jestem, że taka opcja była i nie wiem czy to wina nowych buildów, czy problem leży w konfiguracji programu, ale nie mam teraz takiej możliwości sad

Obecnie posiadam wersję 9.2 b.8713

Ryszard napisał(a):

Originally posted by codo:

Pewien jestem, że

Ja z koleji jestem pewien, że ktoś, kto nie potrafi poradzić sobie z problemem menu powinien trzymać się z daleka od wersji testowych.

Medium napisał(a):

Originally posted by codo:

Może źle szukałem, ale nie znalazłem na forum odpowiedzi. Mianowicie chciałem zapytać o możliwość dodania opcji "otwórz folder" pod prawym kawiszem w transferach


Nie ma na forum nic na ten temat. Ale i w wersjach testowych nie było nigdy dla transferów tej opcji pod PPM. Występuje ona w menu jedynie jako notify, czyli informacja, jaka pokazuje się po ukończeniu transferu, jeśli masz ją zaznaczoną w preferencjach Opery.
Dodanie tego menu:
[Transfers Notify Popup Menu]
Item, 69696=Open transfer, -2
Platform Windows-Unix-QNX, Item, 69697=Open transfer folder, -2
--------------------1
Item, 69698=Manage, "transfers",,,"Panel Transfers"
jako submenu w tym miejscu, gdzie chciałbyś je mieć nie uaktywnia go, submenu jest wyszarzone i nieaktywne, zapewne zależy to od czasu transferu.
Zernij proszę: notify_menu.png