opcje w zakladkach, w nowych operach

w dziale Opera
lukjan napisał(a):

czy w nowych wersjach opery, bedzie mozna dodawac, segregowac, usuwac itp zakladki?

Saskatchewan napisał(a):

W wersji 19 będzie można, ale tylko za pośrednictwem paska szybkiego dostępu (czyli zwykłego paska zakładek). Jakiś menedżer zakładek pewnie też się kiedyś pojawi, ale podejrzewam, że nieprędko. Można zamiast tego zainstalować jakieś rozszerzenie do zarządzania zakładkami.

lukjan napisał(a):

aha, szkoda. prosze zglos to za mnie, aby dali tak jak bylo w 12. nie znam za bardzo angielskiego.

Saskatchewan napisał(a):

Wiele osób już o to pytało. Na razie są zajęci innymi rzeczami, a to będą robić, jeśli uznają, że jest to naprawdę potrzebne i jest ważniejsze niż inne funkcje.

lukjan napisał(a):

dobra, oby zrobili smile

lemari napisał(a):

Jest cały wątek na blogu Haavard'a, gdzie można "marudzić" "rzucać grochem o ścianę": http://my.opera.com/haavard/blog/2013/05/29/top3-missing

TanSid napisał(a):

Jak moze byc cos wazniejszego od zakladek, bez nich jak ma sie odnalezc w moich ponad 2000 stron?

bialalok napisał(a):

Brak zakładek to totalny bezsens. Panel szybkiego wybierania jest po to żeby znajdowały się tam najczęściej używane skróty. Dodanie zakładek i zapisanych sesji do panelu szybkiego wybierania powoduje zamęt. Wyszukanie właściwych zakładek z pośród kilkuset jest mordęgą i stawia pod znakiem zapytania funkcjonalność opery. Nie rozumiem po co poprawiano coś co działało dobrze psując w ten sposób wszystko. Drzewo z folderami jest potrzebne do łatwiejszego ogarnięcia zawartości zakładek. Jeżeli w krótkim czasie nic się nie zmieni ja zmienię przeglądarkę.

Medium napisał(a):

Originally posted by bialalok:

Brak zakładek to totalny bezsens.

Ależ sens, jak najbardziej, ale z punktu śledzenia rekordów wyszukiwania w guglarce! bigsmile

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by bialalok:

Jeżeli w krótkim czasie nic się nie zmieni ja zmienię przeglądarkę.

Raczej w przeciągu pół roku prawdziwego menedżera zakładek w wersji stabilnej nie będzie. – W wersji 20 jeszcze nic nie ma, a nowa wersja Opery pojawia się co 6 tygodni, co oznacza 4 wersje/pół roku i znaczyłoby, że wersja 22 lub 23 musiałaby już mieć normalną obsługę zakładek. Zadanie, jakkolwiek realne, wydaje się mało prawdopodobne, porównując czas z tym, który im zajęło zrobienie paska zakładek.