www.cyberfoto.pl

w dziale Strony WWW w Operze
Jachuu napisał(a):

Podczas przeglądania w/w strony gdy zamierzam otworzyć kilka tematów - klikam na nie kółkiem i te otwierają się w tle, jednak po kilku kliknięciach, wszystkie odnośniki dostępne na stronie stają się nieaktywne i muszę odświeżać stronę by stały się aktywne. Problem ten miałem też na innych stronach.
Za podpowiedzi z góry dziękuje.

Zajec napisał(a):

Po krótkim teście u mnie działa. Może korzystasz z przydisku/dodatku NoFlash, który usuwa reklamę, ale zostawia pewną przezroczystą przestrzeń, przez którą nie możesz kliknąć na link?

Jachuu napisał(a):

Nie - nie instalowałem, żadnych dodatków - mam tylko włączone - blokuj niechciane wyskakujące okienka - zaraz wyłącze i sprawdzę co i jak. Już sprawdziłem - zauważyłem coś ciekawego. Działają mi odnośniki po lewej stronie a po prawej tylko te które są u góry - wygląda to tak jak by jakaś niewidzialna reklama [zablokowana zapewne] zasłaniała odnośniki. Czyli trafiłeś - dziękuje - czy mogę coś z tym zrobić ?


EDIT Po włączeniu opcji otwieraj wyskakujące okienka, wszystko jak na razie jest ok. Dodałem więc tą witrynę do preferencji i zostawiłem jej właczoną tą opcje - chyba dobrze ?

Medium napisał(a):

Originally posted by Jachuu:

Dodałem więc tą witrynę do preferencji i zostawiłem jej właczoną tą opcje - chyba dobrze ?


Nie prościej odwiedzać tę witrynę z wyłączonymi wtyczkami? I tak właśnie w preferencjach dla niej zaznaczyć? Po co niepotrzebnie peceta obciążać?