Czarny ekran w Operze

w dziale Opera
krzysiekwloc napisał(a):

Witam,
Mam następujący problem.. Instaluję Operę i na początku jest wszystko w porządku z programem. Problem zaczyna się kiedy uruchomię ponownie system. Wtedy kiedy uruchomię Operę w miejscu gdzie powinna pojawić się żądana strona WWW pojawia się czarny ekran. Instalowałem program na Windows 8, Windows 8.1, Windows 7 SP1 x64 i zawsze jest to samo. Przy Windows 8 od razu po zainstalowaniu pojawił się czarny ekran, nie musiałem nawet robić restartu. Nie mam pojęcia o co może chodzić. Jeśli ułatwi to rozwiązanie problemu dodam, że wszystkie te instalacje odbywały się na nowym laptopie - Dell Inspiron 5521. Aaa.. czarny ekran dotyczy również zakładek np. ustawienia czy historia, nie tylko samych stron WWW. Z góry dziękuję za pomoc..

JJridah napisał(a):

Mam dokładnie ten sam problem, Opera chodziła mi ładnie przez jakies 2 tygodnie a potem nagle czarny ekran wszędzie, zarówno na stronach internetowych jak w okienkach pomocy itp.. Jako ciekawostkę mogę dodac ze po uruchomieniu programu w trybie win XP ekran już nie jest czarny... jest cały biały. Tzn okno strony w Operze, nie cały ekran wink

// Własnie zainstalowałem Opere Developer, problem rozwiązany wink

krzysiekwloc napisał(a):

PROBLEM ROZWIĄZANY - mój laptop ma dwie grafiki - Intela i Radeona.. w związku z tym mam opcje przełączania grafiki dla aplikacji, kiedy mam ustawiona grafikę na "wysokiej wydajności" dla aplikacji Opera to tak jak pisałem wyżej mam czarny ekran ale kiedy zmienię ustawienia na "oszczędność energii" to mogę się cieszyć normalnym już ekranem.. smile co ciekawe nijak ma się to do innych przeglądarek, tylko w Operze występuje taki problem.. pozdrawiam..

Medium napisał(a):

Z ciekawości - jaka wersja Opery?

JJridah napisał(a):

Wydaje się że Opera 18.0.1284.63. Swoją drogą prawdopodobnie u mnie będzie to samo, nie sprawdzałem jeszcze czy to działa ale raczej powinno (co kolega napisał wyżej), bo dokładnie mam to samo rozwiązanie z kartami graficznymi wink Pozdrawiam

maruli9 napisał(a):

Originally posted by krzysiekwloc:

PROBLEM ROZWIĄZANY - mój laptop ma dwie grafiki - Intela i Radeona.. w związku z tym mam opcje przełączania grafiki dla aplikacji, kiedy mam ustawiona grafikę na "wysokiej wydajności" dla aplikacji Opera to tak jak pisałem wyżej mam czarny ekran ale kiedy zmienię ustawienia na "oszczędność energii" to mogę się cieszyć normalnym już ekranem.. smile co ciekawe nijak ma się to do innych przeglądarek, tylko w Operze występuje taki problem.. pozdrawiam..Witaj, też mam ten sam problem i te same grafiki. Podpowiedz krok po kroku zielonemu jak udało Ci się to naprawić, pozdrawiam.