Opera i blog.onet.pl

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
Adrael napisał(a):

Używam opery 9.12, kompilacja 8701. Zauważyłem problem z komentarzami w blogach na blog.onet.pl. Otóż wszystko jest ok, gdy dodaję komentarze na jakimś blogu, ale tylko do momentu, gdy mój komentarz ma jednocyfrowy numer. Przykładowo do jakiegoś wątku jest 5 komentarzy, ja dodaję swój (czyli szósty) to jest dobrze. Gdy jednak chcę dodac komentarz o numerze dwucyfrowym (10, 12, 20 itp.), to niby wszystko jest ok, gdy klikam na "Skomentuj" by go dodać to wszystko ładnie się przeładowuje, ale... nic się nie dodaje. W IE wszystko działa, w Firefoxie nie sprawdzałem. Błąd ten zauważyłem już jakiś czas temu na wczesniejszych wersjach, ale dopiero teraz o nim piszę. A może to błąd onetu? Chociaż jak mówię w IE jest ok.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by Adrael:

A może to błąd onetu? Chociaż jak mówię w IE jest ok.

Moim zdaniem podałeś właśnie bardzo silny dowód na błąd onetu.

Medium napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

Moim zdaniem podałeś właśnie bardzo silny dowód na błąd onetu.


Wczoraj znalazłam, zupełnie przypadkiem blog (właśnie na Onecie), do którego z pewnością będę zaglądać. I mało tego, że z użyciem Opery 9 nie udało mi się nic dopisać, to jeszcze czytanie owych dopisków było znacznie utrudnione: są przesunięte na sam dół strony, przy pustym polu u góry. Rozumiem więc żal.

I przeprosiłam Operę 8... bez wzglądu na czyjąkolwiek winę.

adas napisał(a):

Originally posted by medium:

Wczoraj znalazłam, zupełnie przypadkiem blog (właśnie na Onecie)


A link? Pomęczymy onet wink

Medium napisał(a):

Originally posted by adas:

A link? Pomęczymy onet

Myślę, że sam autor jest na tyle dojrzały, że takiego wsparcia nie potrzebuje (zapewne nie używa Opery), a bladego pojęcia nie mam, jak jest z innymi blogami w tym serwisie... Wybrałam wpis z większą liczbą komentarzy.