M2 i folder brudnopis

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
Andrev napisał(a):

Tak jak w temacie problem dotyczy M2 i i folderu brudnopis mimo tego ze jest pusty ciagle mi pokazuje ze niby 2 maile sa tam. Qrde drazni mnie to, dlaczego tak sie dzieje i jak to zlikwidoac ?

Ryszard napisał(a):

Która wersja?
Po usunięciu wiadomości znika mi oznaczenie.

Andrev napisał(a):

Wersja 7,10 (ups zapomnialem wspomniec).
"Po usunięciu wiadomości znika mi oznaczenie. "
I tak powinno byc, w pracy mam wszystko ok, niestety w domu od paru dni wyskakuje mi jakas glupota (2).

Ryszard napisał(a):

Działania magiczne - wyrzuć śmieci, uruchom ponownie Operę, otwórz brudnopis.

Andrev napisał(a):

Jesli przez slowo "smieci" rozumiesz foldery kosz i spam to mam tam pusto, ale przy folderze brudnopis nadal jest (2) sad.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by Andrev
Jesli przez slowo "smieci" rozumiesz foldery kosz i spam to mam tam pusto, ale przy folderze brudnopis nadal jest (2) sad.

To właśnie rozumiałem.
Sprawdź jeszcze (w sumie od tego tekstu należało zacząć) ustawienia widoku "Brudnopis". Czy masz wybrane "Od zawsze"?
Kolejna sprawa - piszesz problem dotyczy M2 i i folderu brudnopis mimo tego ze jest pusty ciagle mi pokazuje ze niby 2 maile sa tam - pusty, to znaczy nie widzisz w nim żadnych wiadomości i na górze obok pierwszego rzędu ikonek jest "nieprzeczytanych: 0 z 0". Czy może nie widać wiadomości ale jest "nieprzeczytanych: 0 z 2" - w tym wypadku musisz poklikać w górne ikonki.
Właśnie przekonałem się, że żeby widzieć w "Wysłane" wszystkie wysłane (musiałem testować w związku z własnym problemem) muszę mieć wciśnięte "Pokaż grupy dyskusyjne" mimo, że wiadomość której brakowało nie była wysłana na grupę dyskusyjną.
Czy dlatego, że konta pocztowe zakładałem poprzednią Operą, a po instalacji 7.10 zmieniłem scieżkę do folderu pocztowego? Jeszcze tego nie wiem

piotrz napisał(a):

w poszukiwaniu odpowiedzi na ten sam problem trafi³em tutaj. tzn. w Operze 7.2 (DLa WinNT)
w brudnopisie pokazuje, ¿e jest 9 wiadomo¶ci (nieprzeczytanych 0 z 9). Po w³±czeniu "poka¿ przeczytane" pokaza³y siê 3 i koniec ("od zawsze" jest). Po ich usuniêciu "licznik" spad³ do 7 i teraz nie widaæ ju¿ ¿adnej. Nie da siê tego usun±æ, ani zajrzeæ do ¶rodka.
Teraz zauwa¿y³em, ¿e wpisuje (tj. "nalicza") i nie pokazuje (brudnopis) nowe posty z (czytelnia@yahoogroups.co.uk), ale nie wszystkie, bo mam ich dziesi±tki.

Ryszard napisał(a):

Ustaw w Operze Widok - Kodowanie - Wybór automatyczny. Będzie Ci łatwiej czytać i innym łatwiej odczytać Twoje wiadomości.
W temacie - nie potrafię pomóc. Może masz "odkliknięty" któryś widok, a może to jakieś "zagubione" wiadomości. Pamiętam, że 7.2 robiła takie numery.

piotrz napisał(a):

Czy do Windows NT jest nowsza wersja Opery?

Mayor napisał(a):

mam podobny problemos w M2, tyle że pokazuje mi stale 3 wiadomości nieprzeczytane w widoku grup dyskusyjnych
próbowałem już wszystkiego (a przeciez powinno zadziałać zwykłe "Oznacz wszystkie jako przeczytane"), irytująca upierdliwość...

artuone napisał(a):

Originally posted by piotrz
Czy do Windows NT jest nowsza wersja Opery?


Tak. 7.54
Teraz się już klei 8.0