Mam problem z instalacją Opery

w dziale Opera
dodo2 napisał(a):

Miałem kiedyś Operę, lecz odinstalowałem ją doszczętnie, tak przynajmniej mi się wydaje. No i dziś chciałem ją na nowo zainstalować. Niestety. Za każdym razem , po przygotowaniu instalatora wyskakuje informacja tej treści " Administrator skonfigurował założenia systemu aby zapobiegały tej instalacji". Co tu sie dzieje, dlaczego taki komunikat ? Co można zrobić aby zainstalować Operę na nowo ? Proszę o radę.

golew napisał(a):

Ty jesteś administratorem kompa czy nie?
Może zablokowane jest instalowanie np. w Program Files (częsta praktyka w firmach) i wtedy trzeba spróbować instalacji np. na innym dysku? Wtedy proponuję instalację bez wielu użytkowników, gdyż wtedy wszystko będzie w jednym katalogu (bez odwoływania się do docs&sets).

dodo2 napisał(a):

Nie jestem żadnym Administratorem. Chodzi o komputer w domu. Sprawa jakby wyjaśniona, gdyż po prostu zainstalowałem inną wersję Opery i dała sie zainstalować . To co opisałem dotyczyło Opery 9.10, dlaczego ta nie dała sie zainstalować nie wiem.Dlatego ściągnąłem inną wersję i zainstalowałem bez problemu.Zainstalowałem wersję 9.02 zamiast 9.10 i chodzi.Poprzednio miałem tą druga i chodziła a po odinstalowaniu już nie dała sie zainstalować. Konia z rzędem temu kto wie dlaczego, nic nie blokowałem i nic nie robiłem. Po prostu odinstalowałem wszystko i na tym koniec.