problem z myszką Logitech

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
janek2000 napisał(a):

Witam,

Posiadam myszkę logitech z taką fajną opcją, która pozwala "przechylać" scroll w lewo/prawo i w tej sposób przechodzić do poprzedniej/następnej strony. Wszystko było ok dla Opery 8, ale właśnie zainstalowałem sobie wersję 9 i za każdym razem jak chcę skorzystać z tej funkcji scrolla pojawia mi się komunikat o tytule "test" i treści "FAILURE", po czym muszę kliknąć "OK" żeby zamknąć okno komunikatu i pozwolić funkcji zadziałać.

Ma może ktoś pomysł jak to wyłączyć?

Z góry dzieki za pomoc,

Jaś

Ryszard napisał(a):

"Co" produkuje to okienko? Wygląda jakby było "dziełem" Opery, czy jakiegoś programu sterującego muszką?
Możliwe, że takie przechylenie rolki jest "nazywane" wciśnięciem przycisku numer ... - można spróbować podłubać w ustawieniach gestów myszy.

janek2000 napisał(a):

Okienko jest dziełem Opery, w innych przeglądarkach działa poprawnie, tak samo jak podczas przeglądania katalogów w windowsie.

Próbowałem zmieniać ustawienia myszy włącznie z ponownym instalowaniem jej oprogramowania. Wygląda to tak, że jeżeli przypiszę do przechylenia np. przewijanie okna w dół to działa ok, tylko przy "wstecz" i "dalej" jest problem.

janek2000 napisał(a):

znalazłem rozwiązanie - zamiast przypisania do przechyleń standardowo przygotowanych w oprogramowaniu myszy "wstecz" i "dalej" przypisałem ich skróty klawiaturowe Alt+"strzałak w lewo" i Alt+"strzałaka w prawo" i działa smile